Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Babišovi slaví Valentýna na horách: Monika s Vivien to rozjely, Andrej radši klopil zrak

Zdroj: archiv Moniky Babišové
+ Dalších 15 fotografií
zamilovaný premiér
Osudové ženy, tanec a zpěv! V takovém duchu se nese svatý Valentýn premiéra Andreje Babiše (65). Kde jinde než ve francouzských Alpách si den zamilovaných užívá s celou rodinou. Nešlo si však nevšimnout, že se jeho manželka Monika (45) s dcerou Vivien (19) baví o něco víc než ministerský předseda.

Luxusní restaurace v horách, hlasitá taneční hudba a rozjásaná Monika a Vivien. Tak slaví svátek zamilovaných premiér Andrej Babiš. Strhnout ho k tanci se však ženám jeho života nepodařilo, se synem Frederikem (16) všeobecnému veselí okolo nich raději jen přihlíželi.

Na manželce předsedy vlády ale bylo znát, že je z dobré nálady pod vrcholkem hory Bellecôte jako u vytržení. A na devatenáctileté Vivien jakbysmet. Zato Babiš má dokonce na jedné fotce zavřené oči. Těžko říct, zda mu do nich pouze svítilo slunce, anebo si na čerstvém vzduchu dopřál chvíli odpočinku.

Spálený obličej

Dojetí ale všichni přítomní neskryli v momentu, kdy se na ně z helikoptéry snášela srdíčka. Takového Valentýna jim mohou mnohé celebrity pouze závidět!

Babišovi jezdí do francouzských Alp každoročně a nikdy se tam nenudí. Před rokem si tam premiér nedal pozor a sluníčko mu sežehlo obličej.

Monika a Vivien stihly před tradičním dobrodružstvím spojeným se sněhovou pokrývkou i jednu exotickou dovolenou. Ještě začátkem února objevovaly krásy Tanzanie a Zanzibaru.

Související články

Další články