Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Babišovi na dovolené ve Francii: Andrej ukázal úsměv, Monika se předvedla v bikinách

Zdroj: Instagram
+ Dalších 130 fotografií
dovolená
Z jednoho festivalového města odjela, do druhého vyrazila Monika Babišová (45) i s rodinou odpočívat. Ve francouzském Cannes je s manželem Andrejem Babišem (64), který má za sebou maraton evropských jednání, a dcerou Vivien Babišovou (19).

„Ne, nebudeme teď pracovat, poletíme na dovolenou do Francie,“ prozradila eXtra.cz Monika Babišová (45) už na karlovarském festivalu. O týden později si už s Andrejem Babišem (64) a dcerou Vivien užívají na francouzské riviéře.

Do Cannes jistě Babišovi nezamířili náhodou, vlastní tam totiž michelinskou restauraci Paloma. Druhou stejného názvu mají v Průhonicích u Prahy. Paní premiérová se u moře odvázala a pochlubila se fotkou v bikinách. A nutno podotknout, že jí to sluší.

Už ve Varech se tichou poštou šířil názor, že je Monika nejhezčí manželkou předsedy vlády v historii Česka. Snímky z Francie to Babišová rozhodně nepopřela, právě naopak. Z Francie se Babišovi zřejmě vrátí domů už v pondělí, premiéra totiž čekají další pracovní povinnosti.

Související články

Další články