Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Babišova prohra, Moničina radost. Expremiérova žena si užívá svobodu. Luxus na Bali vyměnila za jih Francie

Monika Babišová
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
dovolená

Manželka expremiéra Andreje Babiše Monika opět ukázala, že si umí užívat života a nebojí se využít svůj volný čas k cestování. Podle svého posledního příspěvku na Instagramu totiž vyrazila do francouzského města Toulon, kde si vychutnává slunce a moře. Přitom se nejedná o její první dovolenou v poslední době, neboť před pouhými třemi týdny se nacházela na indonéském ostrově Bali. Manželova prohra v prezidentských volbách ji tak zřejmě moc netrápí, jelikož se místo společenských povinností může věnovat milovanému cestování. 

Jen tři týdny poté, co si užívala exotického ráje na Bali, se Monika Babišová vydala na další dovolenou. Tentokrát ale zvolila Evropu, konkrétně Toulon na jihu Francie. Na svém Instagramu zveřejnila hned několik fotografií, z nichž je patrné, že si dovolenou náramně užívá. "Jih Francie je moje srdcovka," napsala na sociální síti.

Skoro to až vypadá, že si Babišová užívá toho, že její manžel Andrej Babiš nevyhrál v prezidentských volbách. Kdyby se totiž stala první dámou, byla by vázána mnoha společenskými povinnostmi, což je patrné například na Evě Pavlové. Ta nyní svého manžela prezidenta Petra Pavla doprovází prakticky všude. Naopak Babišová si nyní může volně cestovat, kam se jí zachce, aniž by ji trápily nějaké povinnosti.

Nemovitosti ve Francii

Babišová má k jižní Francii velmi vřelý vztah, stejně jako její manžel, který tam vlastní několik nemovitostí. Právě kvůli nim byl v minulosti podle deníku Le Monde vyšetřován, a to proto, že je údajně nakoupil přes offshorové firmy. V této souvislosti přicházel na přetřes zejména zámeček Château Bigaud. Zda expremiér vlastní i nějaký byt v Toulone, však není známo.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy