Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Babišová příšerně vyretušovala Angelu a dostává sadu od lidí: Moniko, za tohle se styď

Monika Babišová schytává od lidí pořádnou kritiku.
+ Dalších 14 fotografií
Andrej Babiš (63) vzal na státní návštěvu do Německa svou krásnou manželku Moniku (43). Ta celou cestu dokumentuje na svém instagramovém účtu. Fanoušci však úplně všem fotkám z této cesty nefandí. Zvlášť těm, na kterých je s Angelou Merkelovou.

Monika (44) na fotografii s německou kancléřkou totiž rozhodně nešetřila s úpravami a používáním filtrů, takže chudák Angela vypadá jako svoje dost nepovedená karikatura. A Moničini sledující na Instagramu fotografii nepřijali zrovna vřele. Vedle nadávek na nejvýše postavenou ženu Německa opírajících se hlavně o politiku se objevilo i několik vcelku peprných poznámek mířených na zmíněné filtry.

„Lol! Méně je více, na paní #Merkel je vidět, jak to s těmi filtry na obličej přeháníte,“ píše jeden ze sledujících. Jiní jen označili fotku hashtagem #photoshopdisaster – photoshopová katastrofa. Každopádně to vypadá, že Monika se stejně jako její manžel a premiér nebojí kontroverze ani za cenu ztráty fanoušků na sociálních sítích. Ale s těmi filtry fakt opatrně, Moniko!

Mohlo by vás zajímat

Další články