Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Babišova nahá atletka promluvila pro eXtra.cz: Do reklamy Agrofertu mě dostal můj vypracovaný zadek

+ Dalších 7 fotografií
Je to momentálně asi nejsledovanější reklama v Česku. Krásná atletka má sen, že se ocitla při LOH v Riu zcela nahá před celým stadionem. Naštěstí ji zachrání Babišům Agrofert a dodá jí zelené tílko. Sexy atletkou ve skutečnosti je Martina Crlová ze Zlína, kterou jsme vyzpovídali.

Tahle holka vás všechny zaujala hlavně kvůli vypracované postavě, které vévodí silná stehna a zadek pevný jako skála. Jaká Martina Crlová je ale ve skutečnosti? Sexy atletka poskytla redakci eXtra.cz exkluzivní rozhovor.

Všimli jsme si, že také fotíte. Je to vaše hlavní zaměstnání? Čím se vlastně živíte? A co máte ráda ve volném čase? Jaké máte koníčky?

„Ano, jsem fotografka a je to moje práce i koníček. Mimo jiné se věnuji ve svém volném čase i fitness.“

Máte opravdu vypracované tělo. To se musí nechat. Kolik hodin denně trénujete? Co vaše životospráva? Máte nějaký recept nebo trik, který můžete poradit našim čtenářům a čtenářkám?

„Děkuji moc. Ohledně tréninků záleží, zrovna v jaké jsem fázi, jestli odpočinkové a nebo se chci zbavit tělesného tuku. Pokud se jen tak udržuji, cvičím 4× týdně a stravu moc neřeším, spíš ji flákám. (smích) Pokud chci změnu a ‚vysekat se‘, chodím cvičit 6× týdně a třeba i 2× denně. Jídelníček mám pevně daný, striktní a dodržuji ho. A nemůžu na dálku říct, co je konkrétně správné, ale všeobecně můžu doporučit pro cvičícího člověka, aby měl pravidelný pohyb aspoň 3× týdně, pravidelnou stravu po cca 3,5 h a menší porce vyváženého jídla s minimem tuku a jednoduchých cukrů, větším obsahem bílkovin a všeobecně větší výdej než příjem kalorií. A nebo ať mi slečny napíšou.“ (smích)

Máte nějaký cíl, kam to chcete ve fitness dotáhnout? A jaké máte za sebou již úspěchy?

„Můj sen bylo si stoupnout na prkna. A to jsem si dokázala! Takže snad si na ně stoupnu znovu. Je to show a moc mě to bavilo! Mám za sebou 5. místo na mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice a bikini fitness 2016.“

Reklama s Agrofertem hýbe Českem. Jak jste se k natáčení dostala? Proběhl casting? Kdo vás oslovil? Rozmýšlela jste se dlouho, zda do toho jít?

„ANO, koukám, že to udělalo poprask! Na casting jsem se dostala náhodou, ozvala se mi kamarádka, že dělají casting, a poslala jsem fotky a pak mi volali, že postupuji do druhého kola a mám přijít osobně. Docela mě překvapilo, že vybrali právě mě, protože se mnou bylo na castingu plno modelek a já zrovna nemám modelkovské proporce. Ale jak mi bylo řečeno, vyhrála moje vypracovaná zadnice.“

Víme, že otázka honoráře je hodně citlivá. Mohla byste pro naše čtenáře alespoň naznačit, jak vysoký honorář za reklamu byl?

„Bohužel tohle neprozradím. To si raději nechám pro sebe.“

Jaké jsou reakce na reklamu? Co na to říká vaše rodina ? Šla byste do podobného natáčení znovu?

„Reakce mého okolí jsou kladné! Lidi kolem mě mě podporují, píšou mi, gratulují a je to hrozně moc fajn. Ano, šla bych znovu do natáčení. Vždyť tam nebylo skoro nic vidět! Holý zadek není až taková hrůza.“

Máte vlastně přítele? Nežárlí na vás? Že váš zadeček vidělo celé Česko? Jak jste se seznámili? Můžete případně o partnerovi něco prozradit?

„Ano, mám přítele. Je to zlatíčko a směje se kritice na reklamu. Seznámili jsme se v posilovně, kam chodíme oba dva. On mě ve všem strašně moc podporuje a jsme oba dva hrozní blázni. On je také nadšenec do fitness světa a závodí v kulturistice a je výborný. Díky němu jsem se odhodlala jít taky na soutěž.“

Zdá se nám, že tělo je přímo vaše. Nebo byla použita dublérka? A co retuš? Pracovalo se hodně? Nebo je vše autentické?

„Ano, tělo je moje. Žádná dublérka nebyla. Všechno jsem točila já a jestli tam byla retuš, tak určitě drobná, o které třeba ani nevím.“ (smích)

Dostáváte nyní další nabídky na focení? Co třeba akty nebo soft erotika? Šla byste do toho?

„Zatím nedostávám nabídky. A akty? Nikdy neříkám, že ne, ale musela bych hodně přemýšlet. Soft erotiku určitě ne.“

Máte nové fanoušky? Poznávají vás lidé na ulici? A jaký máte vlastně program na příští měsíce?

„Kampaň je hodně čerstvá, navíc nejsem známá celebrita, takže mě poznávají jen moji známí.“

Martina Crlová očima autora rozhovoru Davida Chromečka: „Rozhovor s Martinou Crlovou probíhal po telefonu. I přes její pracovní vytížení a nedostatek volna si udělala čas a poskytla exkluzivní rozhovor pro čtenáře eXtra.cz. Martina je inteligentní, pohodová a příjemná mladá žena, která si na nic nehraje. Rozhovor probíhal ve velmi klidném duchu. Na otázky odpovídala naprosto sebejistě a s úsměvem. Myslím si, že z Martiny by si měla vzít ponaučení spousta našich známých tvářiček a celebritek, které mají pocit, že jim svět leží u nohou.“

Související články

Další články