Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Babiše doprovodí na novoroční oběd se Zemanem i děti: Pochutnají si na candátovi a paštice

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
novinka
Novoroční oběd prezidenta Miloše Zemana (75) s premiérem Andrej Babišem (65) bude velmi neobvyklý. Premiér Andrej Babiš totiž na oběd do Lán přijde v doprovodu své ženy Moniky Babišové (45) a dvou svých dětí. Na novoročním obědě nebude chybět ani Kateřina Zemanová (26) a manželka prezidenta Ivana Zemanová (54).

"Prezident republiky Miloš Zeman s manželkou Ivanou Zemanovou a slečnou Kateřinou Zemanovou se v neděli ve 14 hodin v Lánech setkají s premiérem Andrejem Babišem, jeho manželkou Monikou Babišovou, slečnou Vivien Babišovou a panem Frederikem Babišem u tradičního novoročního oběda," informoval Jiří Ovčáček na sociálních sítích.

Tradiční novoroční oběd s prezidentem Milošem Zemanem (75) bude v trochu jiné sestavě, než bývá zvykem. Na oběd do Lán totiž dorazí premiér Andrej Babiš (65) se svojí manželkou Monikou Babišovou (45) a nově také s dětmi Vivien Babišovou a Frederikem Babišem.

Prezidenta doprovodí jeho manžela Ivana Zemanová společně s dcerou Kateřinou Zemanovou (26). Je to vůbec poprvé, kdy prezidenta a premiéra doprovodí při novoročním obědě i jejich děti.

Podle informací Blesk.cz se bude podávat kachní paštika na portském víně, pečený candát se zámeckými brambůrky a malinový sorbet s jahodami.

Související články

Další články