Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

BABIŠ vs. TRUMP: Podívali jsme se jim do peněženek! A víme, kdo je větší magnát

+ Dalších 85 fotografií
Babiš vs. Trump
Americký prezident Donald Trump (72) a český premiér Andrej Babiš (64) se ve čtvrtek vůbec poprvé setkali. Mají toho společného možná víc, než si uvědomují. Oba jsou podnikatelé, miliardáři, dali majetek do svěřenských fondů a oba jsou ve střetu zájmů. Kdo má ale v měšci víc zlaťáků? Na to jsme si posvítili!

Donald Trump (72) má peníze z nemovitostí, Andrej Babiš (64) zase ze zemědělství a chemického průmyslu. Ale oba jsou miliardáři. Oba jsou ve střetu zájmů, majetek radši dali do svěřenských fondů, a oba jsou ve vysoké politice.

Její čtvrteční setkání rozněžnilo především Babiše, pro Trumpa jsou takové schůzky pohledem amerického prezidenta denním chlebem.

„Bylo mi velkou ctí se poprvé v Bílém domě setkat s prezidentem Trumpem a jeho manželkou Melanií Trump. Děkuji za vřelé přivítání a neskutečně otevřený, přátelský rozhovor. Cením si našich tradičně silných vazeb se Spojenými státy, zvlášť vzhledem ke skutečnosti, že letos Česko slaví 20. výročí vstupu do NATO a 30 let od znovunabytí svobody a demokracie,“ rozplýval se předseda české vlády na Facebooku.

Trump s Babišem jsou si podobní možná víc, než si myslí. Větší magnát může být ale jen jeden. Který z nich to je, český premiér, anebo americký prezident? Na to se podívejte do galerie!

Mohlo by vás zajímat

Další články