Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Babiš v slzách: Útočník vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu, prozradil premiér

Zdroj: archiv Andreje Babiše
VYJÁDŘENÍ
Premiér Andrej Babiš byl hostem v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News, kde sdělil, že Česká republika očekává 15 000 vakcín firmy AstraZeneca ze Saska a že od pátku 5. března by mohlo být povinné testování ve firmách, které mají nad 250 lidí. V rozhovoru ale i velmi emotivně promluvil o děsivé události, která potkala jeho rodinu...

Asi nikoho by nenapadlo, že se něco takového může stát v České republice. 8. ledna letošního roku byl premiér Andrej Babiš informován policií, že existuje člověk, který ho chce zastřelit a s ním i jeho rodinu. Policie však vynaložila své síly a střežila premiérův dům.

Ten, kdo měl útok plánovat, byl nakonec zatčen ve Španělsku. Následně premiérova manželka odcestovala do Dubaje, Babiš to komentoval tím, že odjela, protože se bála. Snímky Moniky Babišové na sociálních sítích rezonovaly a Babiš za ně čelil velké kritice. Nechtěl tak strašlivou informaci o tom, co mu hrozí, prozrazovat.

V minulosti už k vyhrožování českým politikům došlo. Třeba v roce 2008 server iHned.cz zveřejnil zprávu, že se tehdejšímu premiérovi Mirku Topolánkovi ozval anonym, který ho ne zrovna vlídně pojmenoval a v dopise uvedl, že "kulka pro tebe je připravena."

Související články

Další články