Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Babiš v izolaci, Monika na tahu: Expremiérova žena se vrhla do víru noční Prahy

Monika Babišová: Obráží večírky, zatímco Andrej bojuje s covidem
Zdroj: Se souhlasem Andreje Babiše/Moniky Babišové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nemoc

Zatímco expremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se doma v posteli kurýruje s covidem-19, jeho manželka Monika vyrazila na večírek. Pochlubila se pak fotkou na svém Instagramu. Na ní "paří" obklopena svými přáteli - bývalou modelkou Zuzanou Augustin Poláčkovou a nechvalně proslulým floristou Ivanem Šablatúrou.

Manželka expremiéra a předsedy ANO Andreje Babiše si z nemoci svého muže evidentně moc velkou hlavu nedělá. Zatímco Andrej už od čtvrtka leží doma s koronavirem a podle svých slov se necítí vůbec dobře, Monika se na sociálních sítích pochlubila fotkou z večírku.

Babišovi podle jeho slov lékař nařídil izolaci až do středy. Předseda hnutí ANO rovněž uvedl, že nemoc ho zasáhla vůbec poprvé a že se necítí dobře. „Mám covid. Za celou tu dobu úplně poprvé. Popravdě se teď necítím moc dobře, ráno jsem měl horečku a bolí mě hlava. Musím to holt vyležet. Izolaci mi lékař nařídil do středy,“ napsal Andrej Babiš minulý týden na svůj instagramový účet. V dalším videu pak uvedl, že "už zhubl tři kila" a "dělá si doma pořádek v papírech".

Pařba se známou partou

To Monika má nyní úplně jiné starosti. Jak ukázala v příspěvku na svém Instagramu, užívala si zábavu na večírku se svými přáteli. "Night out," napsala k fotografii, na které je kromě ní ještě bývalá modelka a Moničina dobrá kamarádka Zuzana Augustin Poláčková nebo florista Ivan Šablatúra, se kterým tráví hodně času a kterému se nevyhýbají kontroverze.

Na "pařbu" si Babišová nemohla vybrat lepší sestavu. Zuzana Augustin Poláčková nedávno oslavila kulaté narozeniny ve velkém stylu. Na zámku Bon Repos, který je známý z natáčení show Peče celá země, vystrojila velkolepou party za účasti celebrit, jako byla Dagmar Havlová nebo Vendula Pizingerová. Ivan Šablatúra zase Moniku pravidelně doprovází na různé akce. Parta se tak sešla celá, zatímco Babiš chtě nechtě zůstal v izolaci.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy