Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Babiš slavil s Monikou i Vivien na Čapím hnízdě: Luxusní večírek jen pro vyvolené

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Fotky
Premiér Andrej Babiš (65) o víkendu slavil. Velkolepou narozeninovou párty uspořádala na Čapím hnízdě svému manželovi Monika Babišová (45). Za zavřená vrata farmy u Olbramovic se dostali pouze vybraní hosté. Chybět nemohly ani jejich děti, dcera Vivien a syn Frederik.

Na Čapím hnízdě to o víkendu žilo. Babišovi nechali část farmy pro veřejnost uzavřít, Monika (45) tam totiž pro Andreje (65) pořádala opožděnou oslavu narozenin. Pětašedesát premiérovi bylo už začátkem září.

„Dneska jsem s rodinou dodatečně oslavil narozeniny. A dostal krásný obraz,“ chlubil se Babiš v neděli na Facebooku.

Monika se na párty oblékla do dlouhých červených šatů, Andrej zvolil ležérnější bílou košili, kterou později vyměnil za černé tričko. S oblečením na oslavu si příliš hlavu nelámala ani Vivien, jež slavila tátovy narozeniny v džínách a mikině. Stejně to s roztrhanými kalhotami a mikinou pojal i Frederik.

O výzdobu terasy Čapího hnízda se pravděpodobně postarala Monika, všude vlály zlaté balónky a stoly kromě skleniček na víno ozdobily honosné svícny. Navíc sama upekla narozeninový dort, na němž premiér sfoukl svíčky.

„Někteří hosté zřejmě přijeli ze Slovenska už v sobotu, protože před Čapím hnízdem parkovaly desítky aut. Běžně jich tam tolik nevídám,“ prozradil eXtra.cz jeden z místních.

Narozeninoví hosté měli klid, protože ministerstvo dopravy nedávno zastavilo stavbu olbramovického obchvatu. Námitku tehdy podal Agrofert. Podle vedení kraje se ale přesto začne stavět. Proti Babišovi bylo kvůli Čapímu hnízdu vedeno trestní stíhání, jež státní zástupce v sobotu zastavil.

Související články

Další články