Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Babiš se Zemanem nic nevyjednal: Na Hrad vzal dceru v teniskách

politika
Premiér Andrej Babiš (64) dnes na Hradě u prezidenta Miloše Zemana (73) nepochodil. Jejich čtvrteční schůzka nevyřešila spor ohledně odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). V pátek však čekají Andreje Babiše další jednání. Stále je tady ale možnost, že ČSSD odejde z vlády s hnutím ANO.

„Pan prezident má svůj názor na roli pana Staňka a taky má svůj názor na pana Šmardu, kterého nepovažuje za ideálního kandidáta na tento post. Samozřejmě v tom s ním mohu souhlasit. Vysvětlil jsem panu prezidentovi, že máme koaliční smlouvu, podle které jsem postupoval,“ sdělil podle Idnes.cz Andrej Babiš (64).

Další jednání proběhnou v pátek. Nejdříve se Babiš setká s vicepremiérem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem, který se setká s prezidentem Milošem Zemanem (74) na zámku v Lánech, kde bude i Staněk.

„Budeme se snažit najít řešení, abychom tento problém vyřešili nejpozději, doufám, příští týden,“ dodal premiér. Andrej Babiš na Hradě u prezidenta sice nepochodil, ale za to doprovodil svoji dceru na výstavu do katedrály.

Vivien Babišová je krásná mladá dívka, ale někteří lidé se podivují nad tím, že si na výstavu do katedrály oblékla k červeným šatům tenisky. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články