Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Babiš se pochlubil vánočním večírkem a schytal kritiku od lidí

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 5 fotografií
vánoční večírek
Vláda ve čtvrtek pořádala vánoční večírek a premiér Andrej Babiš (65, za ANO) na něm nemohl chybět. Na sociální síti se pochlubil, jak si párty užívá. Dokonce přišel v převleku, který však příliš svátečně nepůsobil. Někteří lidé Babiše ocenili, že si umí dělat legraci. Další voliči ale řešili, proč vůbec má vláda dělat večírek.

„Vánoční večírek Úřadu vlády,“ pochlubil se Andrej Babiš ve čtvrtek večer. Premiér přiložil i fotografii, z níž je znát, že se na párty dobře bavil. Část veřejnosti byla pobavena, že Babiš není suchar. Objevily se i kritické hlasy.

Někteří diskutující začali na předsedu vlády útočit. „Spíš vánoční večírek ANO. Za naše prachy. Užijte si to, jste nejlepší! Sluší vám to, krásně se smějete,“ vzkázala trpce Lucie. Ostrými slovy nešetřila Miroslava: „Úřad vlády dělá mejdan a poddaný lid má dvě až tři zaměstnání, aby nepochcípal.“

„Aneb jak ukázat jak se utrácejí peníze daňových poplatníků. Ať se šlechta pobaví na úkor jiných,“ přitakal Pavel. Fotka tak rozdělila diskutující na dvě skupiny. Druhá polovina premiéra a vládu hájila.

„Jste skvělý tým ! Užijte si společný večer a načerpejte sílu do další práce,“ uvedla paní Dagmar. Další čtenáři si posteskli, že u nich v práci večírek nebude, že šéf je škrt. A že Babiš ukazuje, že se umí i s partou uvolnit.

A jaký názor na vánoční večírek máte vy?

Související články

Další články