Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

Shopaholicadel nepůjde k volbám kvůli psovi.
Zdroj: Se souhlasem Adély Pulcové
+ Dalších 12 fotografií
Žádné volby

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.

Shopaholicadel je věrná podporovatelka Andreje Babiše, ten však její hlas v druhém kole voleb nedostane. A nedostane ho ani jeho protikandidát generál Petr Pavel. Shopaholicadel se totiž rozhodla, že celý víkend stráví se svým nemocným pejskem, který bude potřebovat její péči 24/7.

Místo voleb, hlídá pejskovu stolici

"Já vím, že jsem slíbila, že půjdu k volbám, protože chci volit Babiše, ale vyskytl se problém. Davidovi volali, že si máme dneska vyzvednout z nemocnice pejska.Takže bohužel já se k těm volbám nedostanu, protože ho musím hlídat. Musím hlídat jeho stolici, jestli papá dietní granulky, jestli papá dietní konzervičku," svěřila se Shopaholicadel ve svých stories na Instagramu.

Adél ve škarpě

Adélka nedávno zapadla do příkopu se svým autem, respektive řídil její přítel David. Bylo to v době, kdy Česko zasypal sníh a na silnicich se tvořila ledovka. Kdyby však dvojice měla na autě přezuté letní gumy na zimní, tak by k havárii vůbec nemuselo dojít. Internetem koluje záznam z místa nehody na YouTube - video natočil nejspíše jeden z aktérů, kteří dvojici přispěchali na pomoc.

Shopaholicadel poté seřvala konkrétní autosalon, odkud auto vyzvedávali. "Můžete mi vysvětlit, co jste mi to dali k tomu autu za gumy? To chcete mít na svědomí bouračku, nebo co?" nadávala Adéla. Nyní se už dvojice poučila a gumy si nechala přezout.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy