Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Babiš odmítl schůzku s Piráty! Potřebují lekci slušného chování, já jsem na to už starý, uvedl šéf ANO

Babiš odmítl schůzku s Piráty! Potřebují lekci slušného chování, já jsem na to už starý, uvedl šéf ANO
Zdroj: Se souhlasem Andreje Babiše a Ivana Bartoše
+ Dalších 8 fotografií
Možná spolupráce na úrovni koalice mezi hnutím ANO a Piráty nevypadá dobře. Jak to spolu mají Andrej Babiš a šéf Pirátů Ivan Bartoš? Kamarádi z nich nebudou. Babiš nyní začal dávat Bartošovi lekce o tom, jak se slušně chovat ke starším lidem.

Piráti a zástupci hnutí ANO se mají sejít ve středu odpoledne. Bude se projednávat možná spolupráce obou stran. Na schůzku nepůjde Andrej Babiš Podle šéfa hnutí ANO se lidé kolem Bartoše nechovají dobře ke starším lidem.

"Jejich chování... myslím, že by měli absolvovat kurz společenského chování a naučit se chovat. Možná by mohli začít od mateřské školy. Já už jsem dost starej na to, aby se mnou takhle někdo komunikoval. Pan Michálek, který říká, že mám být ve vězení," uvedl Babiš Jeho slova přinesl mimo jiné portál novinky.cz.

Piráti Babišovi dlouhodobě vyčítají financování farmy Čapí hnízdo. Bartoš uvedl, že Piráti budou ve sněmovně hlasovat, aby byl Babiš vydán k trestnímu stíhání. Babiš původně chtěl vládnout s Piráty, ti to ale odmítají. Ve vládě s ním sedět nechtějí. Stejná je situace také u ODS nebo TOP 09. Tyto strany také odmítly, že by ve vládě seděly po boku Babiše.

Související články

Další články