Babiš odmítl schůzku s Piráty! Potřebují lekci slušného chování, já jsem na to už starý, uvedl šéf ANO
Piráti a zástupci hnutí ANO se mají sejít ve středu odpoledne. Bude se projednávat možná spolupráce obou stran. Na schůzku nepůjde Andrej Babiš Podle šéfa hnutí ANO se lidé kolem Bartoše nechovají dobře ke starším lidem.
„Jejich chování... myslím, že by měli absolvovat kurz společenského chování a naučit se chovat. Možná by mohli začít od mateřské školy. Já už jsem dost starej na to, aby se mnou takhle někdo komunikoval. Pan Michálek, který říká, že mám být ve vězení,“ uvedl Babiš Jeho slova přinesl mimo jiné portál novinky.cz.
Piráti Babišovi dlouhodobě vyčítají financování farmy Čapí hnízdo. Bartoš uvedl, že Piráti budou ve sněmovně hlasovat, aby byl Babiš vydán k trestnímu stíhání. Babiš původně chtěl vládnout s Piráty, ti to ale odmítají. Ve vládě s ním sedět nechtějí. Stejná je situace také u ODS nebo TOP 09. Tyto strany také odmítly, že by ve vládě seděly po boku Babiše.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Babišova vláda končí se zastropováním nafty a benzínu. Od pondělí čeká řidiče nepříjemné zdražení

Tvrdá kritika Babiše za ponížení Pavla: Šándor si nebral servítky, odsoudil i chování Macinky

Monika Babišová jako ozdoba summitu NATO: Premiérova manželka sklízí chválu, její šaty uspěly i ve Varech

Babiš s Pavlem znovu na ostří nože. Napětí před summitem v Ankaře eskaluje



































































