Babiš o prodloužení stavu nouze: Všichni chceme Vánoce, musíme zvládnout listopad, míní

„Když lidi omezí kontakty, když omezíte kontakty a budete jen s rodinou a chodit do práce, ten vir se nepřenese,“ vyzval občany Babiš. „My to bez lidí nezvládneme,“ uvedl v rozhovoru. „My to můžeme zvládnout, pokud všichni lidé respektujou opatření, která jsme my navrhli, budou je dodržovat, a ta mobilita lidí je stále vysoká,“ připustil premiér. Prosil, aby lidé opravdu vše začali dodržovat.
„Všichni chceme mít Vánoce, chceme mít otevřené obchody a chceme, abychom chodili na trhy. A my to musíme zvládnout v rámci listopadu,“ uvedl premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro Rádio Z. „Pokud to nezastavíme, pokud to nezploštíme, predikce nejsou dobré,“ doplnil s tím, že lidé jsou oproti jaru méně ukáznění.
Prodloužení nouzového stavu
„Budeme muset zřejmě prodloužit nouzový stav a bylo by skvělé, kdyby všechny firmy nařídily home office u těch, kteří můžou pracovat z domova,“ vylíčil předseda vlády na svém Twitteru. Stav nouze prozatím platí do 5. listopadu.
GLOSA: Celebrity ve Zrádcích. Zpestření pořadu či protekční narušení fanouškovské zábavy?
Související články

Babiš po napadení holí ruší akce. Jeden bodyguard může být málo, míní expert

První slova důchodce, který napadl Andreje Babiše: Vladislav přiznal zkrat a odhalil, co ho k činu vedlo

Babiš se pochlubil, že má tělo čtyřicátníka. Josef Kokta nenechal příspěvek bez reakce

Temná minulost Andreje Babiše. Expremiér prozradil, čeho z mládí lituje
