Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Babiš má z ostudy kabát: Lékařka, jejíž příspěvek sdílel, se tvrdě ohradila!

Andrej Babiš po jednání s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech, 26. dubna 2021.
Zdroj: eXtra.cz/ Martin Procházka
andrej babiš

Premiér Andrej Babiš (ANO) si střihl z ostudy kabát. Na svém Facebooku v neděli sdílel příspěvek lékařky ohledně odmítačů očkování proti koronaviru. Doktorka se však vůči jeho politice ohradila.

„Z těch příběhů mrazí a já doufám, že už se nikdy nebudou opakovat. Že je už nikdy nezažijeme. A jediná jistota, kterou máme, je očkování,“ napsal premiér Andrej Babiš k příspěvku lékařky Martiny Žižlavské, který v neděli sdílel.

Jenže to ještě netušil že svým komentářem jeho autorku vytočí doběla: „Pane premiére Babiši, pamatuju si, jak jste spolu s celou vládou dělali snad všechno pro to, aby se virus mohl šířit, jak se mu zlíbí. Pamatuju si žvásty vaší vlády z té doby, kdy se ještě dalo něco dělat – ale ne, stejně jako řada českých občanů ani vy neposloucháte odborníky. Pamatuju si, že jste nám ve snaze o záchranu lidí moc nepomohli a pak jste se snažili to lepit nesystematickými finančními příspěvky,“ napsala lékařka v příspěvu, který mezitím editovala, a tak se její reakce objevila hned pod Babišovým komentářem. Kouzlem nechtěného tak Babiš sdílel kritiku sebe samého.


Odmítnutí zažily v nedávné době i další členky Babišova kabinetu. Ministryně financí a pro místní rozvoj Alena Schillerová a Klára Dostálová (obě za ANO) se chtěly podívat do krkonošské vesnice Mladé Buky na projekt školy financovaný z Evropské unie. Starostka obce však jejich návštěvu razantně odmítla.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy