Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Babiš je nejspíš po lobotomii, tvrdí Soukup: Jeho Agáta chce přitom Andreje volit

Jaromír přiznal že bude stát za Pavlem. Co na to Agáta?
Zdroj: Se souhlasem Andreje Babiše a Jaromíra Soukupa/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 5 fotografií
Vyjádření

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se čerstvě vrátili ze Španělska, kde si užívali kratší dovolenou. Na obou bylo vidět, jak moc jsou zamilovaní a těšící se na příchod jejich miminka. Nyní je ale čeká velká zkouška jejich vztahu, protože vyšlo najevo, že každý bude během prezidentských voleb volit někoho jiného. Nejdřív se se svým názorem svěřila Agáta, teď přišel s vyjádřením Jaromír, oba na Instagramech. Snad je toto rozhodnutí nerozdělí. 

Před nedávnem se Agáta Hanychová svěřila na sociálních sítích, že je věrná podporovatelka Andreje Babiše, kterého plánuje také volit. Ač by se zdálo, že jde Agáta se svým přítelem Jaromírem Soukupem ruku v ruce, opak je zřejmě pravdou. Jaromír se totiž na svém Instagramu ostře opřel právě do Babiše, čímž šokoval své sledující, kteří z jeho verdiktu byli mile překvapení.

"Já bych byl pro, aby se zrušily pondělky. Zvlášť když musíte mít dopoledne dvacet schůzek a odpoledne točit o prezidentský debatě Babiše, pravděpodobně po lobotomii, nebo já nevim. Já jsem se na to teď díval a jde mi z toho hlava kolem," prohlásil Jaromír ve videu na sociálních sítích.

Reakce fanoušků

Pod příspěvkem se začaly ihned objevovat komentáře od sledujících, kteří z jeho verdiktu byli v šoku. "Upřímně jste mě překvapil. Měla jsem pocit, že jste AB podporovatel a volíte jeho," napsala Rozárie. "A Vaše partnerka se chlubi, že volí Babiše, měl byste jí vysvětlit, co to je vymývání mozku od komunistů," reagoval další. "Tak to jste překvapil hodně," řekla Janina.

Uvidíme jestli mediální magnát svou partnerku bude chtít přetáhnout na svou stranu nebo naopak. Každopádně to pro dvojici bude těžká zkouška.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy