Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Babiš i s dětmi na obědě u Zemana: Prezident překvapil skvělou kondicí a Vivien půvabem

Babiš i s dětmi na obědě u Zemana: Prezident překvapil skvělou kondicí a Vivien půvabem
Zdroj: twitter
+ Dalších 5 fotografií
oběd
Novoroční oběd u prezidenta Miloše Zemana (75) se letos nesl v úplně nové sestavě. Historicky poprvé totiž přijal pozvání nejenom premiér Andrej Babiš (65) a jeho manželka Monika Babišová (45), ale také jejich děti Vivien Babišová (19) a Frederik Babiš (16). Miloše Zemana doprovodila manželka Ivana Zemanová (54) a dcera Kateřina Zemanová (26). Zeman působil, že je v dobré kondici, a Vivien zase překvapila svým půvabem.

"Milé setkání. Pan prezident se svojí paní a dcerou přátelsky přivítali v Lánech při příležitosti tradičního novoročního oběda pana premiéra s chotí, dcerou a synem," informoval na svém Twitteru Jiří Ovčáček

Tradiční novoroční oběd v Lánech byl letos plný změn. Ještě nikdy se totiž nestalo, že by prezident pozval premiéra včetně jeho dětí. Při příchodu se premiérova rodina včetně Vivien Babišové a Frederika Babiše zapsala do pamětní knihy lánského zámku.

Premiérova manželka Monika Babišová (45) předala prezidentovi květiny a všichni včetně Miloše Zemana vypadali, že jsou v dobré náladě. Některé lidi překvapil vzhled prezidenta. Vzhledem ke zdravotním potížím Miloše Zemana (75) při novoročním obědě působil velmi uvolněně a v dobré kondici.

Velmi to slušelo i Ivaně Zemanové a její dceři Kateřině (26). Veškerou pozornost na sebe ale strhla premiérova dcera Vivien, která v černobílých šatech působila jako něžná víla.

Související články

Další články