Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Babiš do toho konečně s Monikou praští: Bude svatba!

Tohle bude veselka roku!
+ Dalších 27 fotografií
Tohle opravdu nikdo nečekal. Tak dlouho Andrej Babiš ukecával svoji krásnou Moniku, až se mu to podařilo. V červenci se totiž chystá veselka! Svůj vztah tak zpečetí po téměř dvaceti letech společného života!

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Monika Babišová (42) a šéf ANO Andrej Babiš (62) do toho konečně praští! Už kdysi se tato dvojice o svatbě dohadovala, ale Monika to brala s úsměvem. „Andrej říká – a já se směji, že vyhrožuje – že se vezmeme na jeho šedesátiny. Je to jeho způsob žertování.“

No ale žertům je nyní konec a jde do tuhého. Svatba se bude opravdu konat, a to dokonce letos v červenci. S informací přišel jako první server Blesk.cz. „V poslední periodě mého života jsme si řekli, že náš vztah završíme svatbou,“ komentoval rozhodnutí Andrej Babiš.

Kde přesně se bude veselka odehrávat a kdo vůbec bude mezi pozvanými, není prozatím jasné. Už ale nyní tak nějak tušíme, že to bude veselka roku, která vyvolá velkou vlnu reakcí zejména u lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články