Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Babiš a Masaryk se potkali v Praze! Šéf ANO podpořil výstavu, která mapuje založení Československa

Babiš se potkal s Masarykem.
Zdroj: Facebook.com
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (a zřejmě budoucí premiér) se v Praze setkal s prvním československým prezidentem Tomášem Garriguem Masarykem. Dnes je možné všechno!

„Navštívil jsem Obecní dům. Historické místo, kde byl podepsán 28. 10. 1918 první zákon nově vzniklé Československé republiky. Moc se mi líbil film o historii Obecního domu. Nadšenci z Mladého Česka mají krásný virtuální film a představy, jak příští rok oslavit 100 let vzniku samostatného státu,“ napsal Andrej Babiš na svůj facebookový profil.

Andrej Babiš tak podpořil největší výstavu v dějinách, která zmapuje osudy Česka a Slovenska. Výstavu Mladé Česko již dříve podpořil šéf lidovců Pavel Bělobrádek.

Na jubilejní národní výstavu Mladé Česko se budeme moct těšit až v říjnu 2018, avšak pracovat se na ní začalo už nyní. Výstavu Mladé Česko podporují přední představitelé naší politické scény v čele s premiérem Bohuslavem Sobotkou, místopředsedou vlády Pavlem Bělobrádkem a ministrem zemědělství Marianem Jurečkou. Výstavu rovněž podporuje primátorka města Prahy Adriana Krnáčová.

Související články

Další články