Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Babičku roztrhali zuřiví psi: Vnikli jí na zahradu, hráli si s ní jako s gumovou hračkou

Babičku roztrhali zuřiví psi: Vnikli jí na zahradu, hráli si s ní jako s gumovou hračkou
Zdroj: Profimedia
Tragédie
V anglickém Birminghamu napadli dva psi nebohou stařenku. Důchodkyni během tragické události roztrhali. Podle svědků vnikla zvířata na ženinu zahradu a šla jí okamžitě po krku. Žena na místě podlehla zraněním a zemřela.

Psi si s ní hráli jako s hračkou

V pátek vnikli k důchodkyni na zahradu dva rozzuření psi a roztrhali ji. Stará paní trpěla demencí, ve svém sousedství byla ale podle svědků velmi oblíbená a milovaná všemi sousedy. Zvířata za ní vnikla do zahrady a okamžitě na ni zaútočila. Žena smrtící atak bohužel nepřežila. Její známý potvrdil, že byla velmi křehká. Celá tragédie se odehrála v anglickém Birminghamu. Sousedé byli samozřejmě v šoku, psi jí prý šli po krku, jako by to byla gumová hračka.

Vypadali, že jsou vychovaní

Jaká rasa útočila? Sousedé se domnívají, že šlo o pitbully. Jisté je však jen to, že zvířata byla v kritické chvíli zcela mimo kontrolu. Žena, které bylo už přes osmdesát, byla na místě mrtvá. Majitel psů (43) byl zadržen a okamžitě putoval k výslechu. Na místo vyrazil i veterinář s uklidňujícími prostředky. Před domem se okamžitě začaly hromadit květiny uctívající ženinu památku.

"Vypadali, že jsou dobře vychovaní," divil se soused, který psy znal. "To, co se stalo je děsivé. Je mi to moc líto," dodal. "Říkal jsem jí babi, byla to hrozně milá dáma," řekl další pán, který přišel na místo tragédie položit kytici. Podle sousedů byla stařenka veselá, charismatická, laskavá a každého uměla rozesmát.

K tragédii v Anglii došlo jen krátce poté, co pes napadl malého chlapce v Česku. V tomto případě se dle policie jednalo o plemeno liondog bull...

Související články

Další články