Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Babičku (76) vyhodili z KFC: Místo křidýlek ládovala syna (42) mateřským mlékem

Babičku (76) vyhodili z KFC: Místo křidýlek ládovala syna (42) mateřským mlékem
Zdroj: Archiv Linda Berete
Extra bizár

Proklatě dobré kuře? Ne, děkujeme! Důchodkyně Linda (76) v KFC svého syna (42) radši nakojí! Netradiční rodinku z restaurace rychlého občerstvení okamžitě vyhodili, zákazníci by je ale nejraději viděli za mřížemi.

Důchodkyně kojila v KFC čtyřicátníka

Ženu vyhodili z restaurace KFC kvůli tomu, že si její dítě během večeře nepochutnávalo jen na kuřecích křidýlkách, ale také na mateřském mléku. Žena totiž bez váhání vytáhla ňadro a vesele začala svého syna kojit. Ženě mělo být šestasedmdesát a jejímu synovi, který vesele sál z jejích prsou mateřské mléko, čtyřicet dva!

"Cítil jsem se, jako bych sledoval nějaké fetiš porno. Já bych je nevyloučil pouze z restaurace, já bych je nechal rovnou zatknout. Jak může kojit ještě v tomhle věku?" vztekal se podle webu jeden ze svědků Ali Belfouz. Důchodkyně se ale brání s tím, že si může dělat, co se jí zachce.

Syn má právo na mléko, vzteká se jeho stará matka

"Jsem matka a mám právo své dítě kojit," říká kojící důchodkyně jménem Linda Berrety.

"Pokud nesouhlasíte s tím, jak vychovávám svého syna, je to váš problém," dodala s tím, že vychovala skvělého a krásného muže, který na svou maminku nedá dopustit. Jako máma prý odvedla Linda skvělou práci, tak co na tom, že kojí o trochu déle než ostatní maminky. Michael si prostě i po čtyřicítce občas rád smlsne na mlíčku.

Syn Michael, který má podle dostupných informací stále bydlet se svou matkou, zřejmě z důvodu přísunu kvalitní stravy, se k celému incidentu nevyjádřil. Celá informace vyvolala na internetu diskuze. Jedni chování důchodkyně považovali za odporné, jiní jí fandili. Fact-checkingový web Snopes upozornil na to, že se ale s největší pravděpodobností jedná o hoax.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy