Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Babička zesnulého Tadeáška promluvila: S tou bolestí se popereme

Babička zesnulého Tadeáška promluvila: S tou bolestí se popereme
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
vzkaz
Od pátku se jedna z mělnických rodin pravděpodobně budí hrůzou ze spaní. Matka ještě ten den ohlásila, že se jí ztratilo dítě, započalo pátrání a v sobotu vše utichlo. Malý Tadeáš byl bohužel nalezen mrtvý a nejtemnější scénář se naplnil. K situaci se vyjádřila babička zesnulého chlapečka.

V pátek na Mělnicku začala pátrací akce, kde se zapojily desítky lidí, aby byl nalezen téměř pětiměsíční Tadeáš Jeho matka policii oznámila, že šla s miminkem na procházku do zámeckého parku a chvíli poté usnula s kočárkem vedle sebe. Po probuzení nebyl k nalezení ani kočárek, ani syn Tadeáš. Rodinní příslušníci její verzi nevěřili.

Tragický konec pátrání

Mnoho lidí si představovalo, jak asi pátrání může dopadnout, viděli ty nejhorší scénáře. Tadeáše bohužel našla policie bez známek života a byla nařízena pitva. K lidem se dostalo několik zvěstí a usoudili, že část viny nese právě ona.

Poděkování zdrcené babičky

K situaci se vyjádřila babička z otcovy strany. "Omlouváme se, neměli jsme sílu všem poděkovat. Hlavně těm, kteří nám pomáhali hledat našeho Tadeáška," děkovala babička policii, dobrovolníkům a dalším účastníkům pátrání. "Nebudeme nikomu podávat žádné informace," upozornila a dodala, že Tadeáš byl jejich štěstí. "Prosíme, nechte nás být. Musíme se s tou bolestí sami poprat," dodala babička nakonec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy