Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Babička zapomněla dítě (†2) v horoucím autě: Nebohý chlapeček umíral v šedesáti stupních!

To musela být hrozná smrt!
Horko, vysoké teploty a sálající slunce, pro mnohé symboly žhavé letní zábavy. Ale co když se vše obrátí ve spalující pekelnou výheň. Další otřesný případ se stal v americké Virginii. Babička ve spěchu zapomněla v rozžhaveném autě teprve devatenáctiměsíčního chlapečka, který se uvařil zaživa.

Bohužel i přesto, že se dokola a neustále všude mluví o tom, aby si rodiče nebo prarodiče dávali pozor na to, když zejména v parných letních dnech vezou autem své ratolesti a několikrát se již stalo, že dospělý člověk malé dítko nechal v autě a to pak kvůli horku zemřelo, tak se tyto tragické případy stále dějí.

Poslední otřesný případ se stal v americké Virginii. Sedmašedesátiletá babička Carolyne Davis měla na první pohled naprosto jednoduchý úkol. Dvě malé děti vyzvedla doma a odvezla mámu dvou dětí do práce.

Pak se vrátila domů, aby pohlídala děti, než se jejich matka vrátí zpět z práce. Bohužel do domu odvedla jen čtyřletou holčičku a teprve devatenáctimě­síčního chlapce zapomněla v autě. V ten den bylo navíc nezvyklé horko, a tak připoutaný chlapeček v sedačce umíral v šedesátistupňovém horku bez možnosti úniku.

Když matka přijela domů, objevila v autě svého mrtvého syna. Policie se prozatím domnívá, že šlo o nešťastnou náhodu, protože žena, která chlapce zapomněla v autě, nebyla pod vlivem alkoholu ani žádných jiných drog.

Související články

Další články