Agáta Prachařová (32) je už dávno doma z porodnice se svou malou dcerkou Miou. Momentálně má asi hodně napilno, protože starost o dvě děti není žádná legrace. Ale Agáta to evidentně zvládá, protože se sama starala o své mladší sourozence, takže v péči o více dětí je už vycvičená.

Sotva pár dní po porodu, kdy se ostatní matky snaží vzpamatovat a zvyknout si na nový životní rytmus, už Agáta stihla poslat svým fanouškům přes sociální sítě docela drsný vzkaz. Psali jsme ZDE.

Jak se zdá, tak modelka je úplně v pohodě a už se na svém Facebooku shání po nějaké té trenérce, která by ji dala opět do formy. Dcera Mia je zdravá a vše proběhlo v pořádku i přesto, že Agáta rodila tři týdny před termínem a během těhotenství si dopřávala na doporučení lékaře cigarety.

Největší obavy o zdraví dcery měla její maminka, herečka Veronika Žilková, které se muselo hodně ulevit. „Můj strach se týká, nebo spíš týkal, dcery Agáty, ale právě se proměnil ve velkou radost, narodila se jí zdravá a krásná dcerka Mia,“ svěřila se Veronika pro server Idnes.cz.