Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Babička v Ostravě doslova vyhodila peníze oknem: S povlečením omylem vyklepala sto tisíc

Babička v Ostravě doslova vyhodila peníze oknem: S povlečením omylem vyklepala sto tisíc
Zdroj: profimedia.cz
Kuriozní úklid
Obyčejný úklid se seniorce z Ostravy pořádně prodražil. Chtěla vyklepat povlečení z okna, zapomněla ale, že na něm měla položené pouzdro se sto tisíci. Peníze tak vypadly na ulici, čehož si důchodkyně ihned všimla a běžela je sebrat. Než ale vyšla z domu ven, pouzdro bylo pryč. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc v pátrání.

Ostravská policie po penězích pátra už od 11. listopadu, zatím ale bez úspěchu. Obrací se tak na širokou veřejnost. „Policie nyní vyhodnocuje kamerové záznamy a prosí případné svědky o pomoc,“ uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Ke kurióznímu incidentu došlo v Ostravě Vítkovicích poblíž ulice Jugoslavská. Policie ale zároveň uvádí, že nemusí jít tak úplně o zloděje.

Dotyčný se může bát peníze vrátit

„Jednou z možných variant může být zkratovité jednání, proto nálezce může mít strach peníze odevzdat,“ vysvětlila tisková mluvčí. Částka je totiž opravdu závratná a dotyčný se tak může například obávat, že by si o něm policie myslela, že peníze ukradl.

Policie tak vyzývá veřejnost, aby se s jakoukoliv informací vedoucí k nálezu peněz obrátila na linku 158, případně na telefonní číslo 974 728 201 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy