Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Babička utýraného Marečka (†3) poprvé promluvila: Kdo to neprožije, nemůže cítit to, co já!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 22 fotografií
vyjádření
Jsou tomu už dva měsíce, co Českem otřásla zpráva o tříletém Marečkovi, který byl utýrán svým otčímem. Josef K. prý malého chlapce nesnášel a prováděl mu příšerné věci, zatímco Marečkova matka Simona T. jen mlčky přihlížela. Poprvé od tragické smrti svého vnuka promluvila jeho babička, matka jeho biologického otce.

Na všechny v okolí utýraného Marečka se snesla vlna nenávisti, kterou jen málokdo může ustát. Simona T., která nechala svého přítele Josefa K., aby Marečka utýral, se dokonce stáhla ze sociálních sítí. Matka Marečkova biologického otce se ale rozhodla udělat pravý opak a na svém facebookovém profilu se poprvé od smrti svého vnuka k tragédii vyjádřila.

Chlapcova babička počítá s tím, že ji i jejího syna veřejnost nesnáší. "Jsem si jistá, že je tu plno lidí, kteří by mě a mého syna ulynčovali, ale je na čase vám všem říct, že to, co se stalo s Marečkem, nás zasáhlo. Někteří z vás nás odsoudili, ale věřte, že i když jsme sem nedávali fotky a podobné příspěvky, tak to bolí a jen tak to nepřejde. Je to věc každého z vás, co si myslíte, ale kdo to neprožije, nemůže cítit to, co já, vžít se do toho. Možná opět sklidím kritiku za tento komentář, ale bylo na čase vám napsat," sdělila Marečkova babička na sociální síti.

Z jejího příspěvku je evidentní, že smrtí svého vnuka trpí. Alespoň malou útěchou jí ale může být, že Marečkův trýznitel a vrah Josef K. byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu vraždy a zločinu týrání svěřené osoby. Jeho odporný čin ho může stát i celý život strávený za mřížemi.

Související články

Další články