Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Babička týraného Ondry (9) z Výměny manželek: Promluvila o utrpení svého vnoučka

+ Dalších 21 fotografií
Výměna
Ondrášek (9), kterého Aneta (28) a Lukáš (28) z Výměny manželek trýznili fyzickými tresty, skončil v diagnostickém ústavu. Tvrdí to druhá manželka Lucie (26), podle které chlapečka rodině odebrali. Teď o krutosti, jež rozhořčila celé Česko, promluvila i Ondrova babička!

„Byla jsem u toho, klečel od 8 do půl 11 do noci a Lukášovi bylo jedno, že vstává do školy,“ popsala týrání Ondry náhradní maminka Lucie (26). Strašlivý příběh z Výměny manželek rozčílil celé Česko. Utrpení malého chlapce, který navíc má poruchu pozornosti ADHD, by už ale mělo být u konce.

Ondru podle Lucie totiž Anetě (28) a Lukášovi (28) odebrali a skončil v diagnostickém ústavu. Tam ho snad fyzické trestání nečeká.

Proti tvrzení vyměněné manželky se však ostře ohradila Ondrova babička. „Žasnu, jak lidi věří té paní. Může někdo dokázat, že klečel na prkénku? Má někdo z vás důkaz? Ať si paní zamete před svým prahem,“ rozohnila se. Svědkem trýznění Ondry však nebyla pouze Lucie, ale i televizní štáb.

„Ve štábu jsem měla oporu, dávali mi sílu, chtěla jsem to ukončit. Místní lidé o nich taky nemluvili pěkně,“ vypráví Lucie.

Babička ale trvá na tom, že by týrání svého vnuka nikdy nedopustila. „Ví, někdo, co je týrání? Asi ne. Zamyslete se nad sebou. Ondra mi vše řekne a vím, že ho nikdo netýrá. Novou rodinu nepotřebuje, má všechno, hlavně má mě, já bych to nedopustila. Každý se nad sebou zamyslete a už dejte pokoj,“ uzavřela.

Příšerné chování k Ondrovi bylo jasně vidět i v samotné Výměně. Lukáš místo syna objímal své psy, za nesnědenou svačinu ho nechal klečet na tvrdé podložce s vroubky a chlapec prý i hladověl. Podle některých informací se Aneta s Lukášem měli přestěhovat z močí zapáchající garsonky do rodinného domku.

Mohlo by vás zajímat

Další články