Bo Gilbert v Birminghamu si ve svých sto letech splnila svůj životní sen. Stala se totiž modelkou. Dívky jsou modelky už od 14 let, ona si ale počkala a je velmi žádanou. Navíc je ve výborné kondici a na svůj věk jí to pořádně sekne.

Babička se stala tváří kampaně řetězce Harvey Nichols. Má tedy tu čest, kterou měla teď naposled i vévodkyně Kate, a objeví se také v britském magazínu Vogue. Ten totiž letos staví 100. výročí. Bo tak slaví narozeniny s Vogue.

Bo byla oslovena proto, aby ukázala starší generaci, že nestárne a může se stát také modelkou. Má styl, umí se oblékat a pečuje o sebe. Make-up a stylový model jsou samozřejmostí. Dokonce i v soukromí nosí podpatky! A to se jen tak nevidí. Bo rozhodně není tou babičkou, která by četla knížky a dívala se doma na televizi. A tak jde příkladem ostatním penzistům. Na svůj věk vypadá Bo opravdu velmi dobře a zachovale.

Během focení si vyzkoušela značky jako Valentino, Lanvin, Dries Van Noten nebo Victoria Beckham. „Dělám věci, které by spousta mých vrstevníků neudělala. Vždycky mi záleželo na tom, abych byla hezky oblečená. Mám ráda hezké věci, vždy se mi na mě líbily, a tak u mě tepláky rozhodně neuvidíte,“ řekla Bo.