Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Babička s obřími melouny: Kojí liliputy, polonahá rajtuje na koni a manžel to miluje

Babička s obřími melouny: Kojí liliputy, polonahá rajtuje na koni a manžel to miluje
Zdroj: Archiv Allegra Cole
+ Dalších 16 fotografií
Extrémní tělo
Ta je teda má! Prsatá Allegra Cole nepatří ani po padesátce do starého železa. Na svých sociálních sítích provokuje fotkami se svým extrémním poprsím a na svých maxi přednostech pohádkově vydělává. Na její nejvýživnější fotky se podívejte do galerie. Na vlastní nebezpečí!

Kojím, kojíš, kojíme!

Prsatá podnikatelka a glamour modelka Allegra Cole (51) je hlavně velká provokatérka. Na svém Instagramu provokuje s polonahými fotkami a točí i videa. Na jednom z nich se projde kolem kompletně zahalené muslimky, na druhém zase naznačuje kojení liliputa. Na jedné fotce vyšplhá v titěrných bikinkách na koně a na dalších ze snímků předstírá, že ochutnává mléko svého černošského manžela. Ten jí dává z legrace "napít."

137 cm přes prsa, manžel to miluje

Allegra má přes prsa 137 centimetrů, zahlédnout jste ji mohli už v americké show Zpackané operace. Milovnice plastik to totiž trochu přehání a její poprsí začalo být nerovnoměrné. Zkrátka si její prsa dělají, co chtějí. A o tom se můžete přesvědčit i na Allegřině Instagramu, kde ji sleduje přes 1,5 milionu fanoušků. Sama se snaží ženy v podstupování estetických úprav podporovat s tím, že jim pár řezů skalpelem a nějaké to píchnutí jehlou dokáže skvěle posílit sebevědomí.

"Můj manžel je miluje, já prostě tenhle vzhled alá animovaná postavička miluju," nechala se slyšet obdařená Allegra. Každé z jejích ňader dostalo půllitrovou dávku solného roztoku. Na svých šokujících fotkách pózuje se svým osmým dítětem, malou dcerkou. Sama vyrostla jako věřící. Narodila se do mormonské rodiny. Před svou proměnou v extrémní sexbombu se živila jako učitelka hry na klavír.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy