Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Babička nezvěstné Valerie vyfasovala 8 let: Státní zástupkyně požadovala vyšší trest

Zdroj: Facebook.com, Policie
+ Další 4 fotografie
Zmizelá Valerie
Soud poslal do vazby babičku nezvěstné Valerie Kvasničkové. Soňa Kvasničková stráví 8 let za mřížemi kvůli týrání, opuštění dívky, zanedbání povinné výživy a zpronevěru dávek.

Obvodní soud pro Prahu 3 udělil Soně Kvasničkové, která brutálně týrala svěřenou vnučku, 8 let ve vězení s ostrahou. Rozsudek je nepravomocný.

Babička nebohé dívenky byla obžalována za týrání, opuštění dívky, zanedbání povinné výživy a zpronevěru dávek. Pobírala dávky, i když už Valerie byla dávno nezvěstná.

Dívenka byla naposledy spatřena během podzimu 2017. Soně svěřil do péče společně s Valerií další tři sourozence Obvodní soud pro Prahu 8 v roce 2014 i přesto, že si kdysi musela odsedět pět let ve vězení za týrání vlastních dětí.

Dívka je stále nezvěstná a vraždu malé Valerie se nepodařilo prokázat, ale policie zůstává přesvědčena, že ji babička utýrala. "Co se stalo s malou Valerií, o tom můžeme pouze spekulovat. To ví jenom obžalovaná," zmínila státní zástupkyně, která požadovala pro obžalovanou tyranku mimořádné zvýšení trestu. To však u soudu neprošlo.

Související články

Další články