Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Babička nezvěstné Valerie vyfasovala 8 let: Státní zástupkyně požadovala vyšší trest

+ Dalších 5 fotografií
Zmizelá Valerie
Soud poslal do vazby babičku nezvěstné Valerie Kvasničkové. Soňa Kvasničková stráví 8 let za mřížemi kvůli týrání, opuštění dívky, zanedbání povinné výživy a zpronevěru dávek.

Obvodní soud pro Prahu 3 udělil Soně Kvasničkové, která brutálně týrala svěřenou vnučku, 8 let ve vězení s ostrahou. Rozsudek je nepravomocný.

Babička nebohé dívenky byla obžalována za týrání, opuštění dívky, zanedbání povinné výživy a zpronevěru dávek. Pobírala dávky, i když už Valerie byla dávno nezvěstná.

Dívenka byla naposledy spatřena během podzimu 2017. Soně svěřil do péče společně s Valerií další tři sourozence Obvodní soud pro Prahu 8 v roce 2014 i přesto, že si kdysi musela odsedět pět let ve vězení za týrání vlastních dětí.

Dívka je stále nezvěstná a vraždu malé Valerie se nepodařilo prokázat, ale policie zůstává přesvědčena, že ji babička utýrala. „Co se stalo s malou Valerií, o tom můžeme pouze spekulovat. To ví jenom obžalovaná,“ zmínila státní zástupkyně, která požadovala pro obžalovanou tyranku mimořádné zvýšení trestu. To však u soudu neprošlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články