Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Babička heroinové Terezy (21): Na Facebooku zveřejnila vzkaz plný naděje!

+ Dalších 18 fotografií
Sexy pašeračka Tereza H. (21) si žila jako v bavlnce a užívala si svět plný sexu a drog, pak ale spadla klec a Terezu chytili na mezinárodním letišti v Pákistánu, kde se snažila propašovat devět kilo heroinu. Nyní je za mřížemi ve městě Láhaur a její rodina smutní. Nejvíce babička. Snaží se však zůstat pozitivní.

Luxusní prostitutka Tereza H. se snažila propašovat devět kilo heroinu, ale to jí nevyšlo. Byla zadržena na mezinárodním letišti v Pákistánu. Od počátku případu vyplulo na povrch už mnohé. Třeba že se Tereza živila jako společnice ještě s kamarádkou Simonou a svět luxusu jim tedy rozhodně nebyl cizí. Nebo že Tereza otěhotněla Teď je ale Tereza za mřížemi ve městě Láhaur.

Nejvíce po ní smutní její rodina. „Já už se s ní neuvidím,“ bojí se babička Věra S. Zároveň se ale snaží myslet pozitivně. Na Facebook si dala motto: „To, jak přemýšlíš o problému, je mnohem důležitější než problém samotný, proto přemýšlej vždy pozitivně.“ Ale sama pod ním připouští, že je to v současné chvíli nesmírně těžké. „Do pozitivního myšlení se musím nutit,“ napsala Věra S.

Související články

Další články