Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Babička dětí (†1, †4 a †9), které uhořely, promluvila: Smůla je pronásledovala už několik let!

Babička zemřelých dětí při požáru promluvila o tragédii.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Přesně po týdnu od tragédie na Znojemsku, kde při požáru domu uhořely tři malé děti (†1, †4 a †9), vyšlo najevo, že pro mladou rodinu to nebyla první rána. Jejich babička promluvila o neblahých událostech, které je v uplynulých letech pronásledovaly. Tohle by jen tak někdo neustál!

Znojemsko je po týdnu stále v šoku z krutého požáru, při němž minulé pondělí zahynuly tři malé děti (†1, †4 a †9). Zdrcená rodina nyní připravuje pohřeb a babička promluvila o neštěstí, které ji potkalo už před 10 lety.

Tehdy rodina žila v jiné vesnici, která leží také na Znojemsku. Udělala velkou chybu a zaručila se za dluh kamaráda, který však půjčku nesplácel. Deníku Blesk to řekla babička uhořelých dětí. Částku 33 125 korun tak musela začít hradit rodina, která ale takové prostředky neměla. Před šesti lety tak na ni padla exekuce a přišla o byt.

Ten exekutoři prodali za 650 tisíc korun, podle babičky byla jeho hodnota však mnohonásobně vyšší. Rodina se ocitla v pasti a vypadalo to, že z ní není cesty ven. Finanční trable zničily i sen o malém kadeřnictví, které si chtěla otevřít.

„Zachránil nás až známý, který pro nás koupil tento starý dům. S tím, že si ho budeme postupně pomaličku opravovat a po pěti letech bude domek náš,“ svěřila babička deníku Blesk.

Rodina začala vlastními silami dům rekonstruovat, opravy odstartovaly dětským pokojem. Do toho se však malí andílci už nikdy nevrátí.

Související články

Další články