Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Babička Agátiny dcery Dana Batulková: Slova o střídavé péči a óda na Saru Sandevu

+ Dalších 6 fotografií

Herečka Dana Batulková se jako maminka herce Jakuba Prachaře samozřejmě podílí na hlídání jeho dcery Mii, kterou má ve střídavé péči se svou bývalou manželkou Agátou Hanychovou. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, zda si myslí, že je to pro dítě to nejlepší, a promluvila o svém vztahu s Jakubovou přítelkyní, herečkou Sarou Sandevou. 

Šťastná matka

Doby, kdy herec Jakub Prachař bydlel se svou maminkou Danou Batulkovou pod jednou střechou, jsou už dávno pryč. Přesto na to herečka ráda vzpomíná. „V době covidu jsme byli vlastně celá rodina pohromadě, protože mám dům a zahradu, takže tam se to dalo přežít,“ zavzpomínala Batulková na to, když se její již dávno dospělý syn Jakub objevil na delší dobu pod jejich rodinnou střechou. „Kuba má vlastní byt, Mariánka taky, takže zaplať pánbůh, děti jsou samostatný,“ doplnila se smíchem známá herečka.

Nyní Batulková prozradila, že její syn Jakub Prachař sdílí společnou domácnost se svou přítelkyní herečkou Sarou Sandevou, a jak se zdá, nová „snacha“ se jí velmi zamlouvá. „Moc se mi líbí, jsem šťastná, že jsou spolu. A doufám, že jim to vydrží,“ uvedla pro eXtra.cz Dana.

Podporuje střídavou péči

Jako babičky se jí samozřejmě týká i nařízená střídavá péče, kterou o její malou vnučku Miu mají její rodiče Jakub a jeho exmanželka Agáta Hanychová. „Já si myslím, že výmysl střídavé péče je dobrá věc, protože ty děti mají vztah k oběma rodičům,“ poznamenala herečka.

„Nejhorší je, když se pak ztratí ten kontakt... já vím, že pro ty děti je to asi složitý, ale rozhodně si myslím, že neztratit kontakt s tátou a s mámou je hrozně důležitý,“ doplnila.

Na rozdíl od Batulkové, Hanychová si střídavou péči zrovna nepochvaluje, párkrát se o tom zmínila i na svém Instagramu. „Ach jo, zase na čtyři dny bez ní (Mii). Nenávidím střídavou péči a obzvlášť, když musíte dát dítě na termín a víte, že tatínek je na Maledivách a Mia bude s chůvou nebo babičkou a vy s tím nemůžete udělat vůbec nic. Naprosto zoufalá,“ uvedla na sociálních sítích infuencerka, která co nevidět přivede na svět miminko, které čeká se svým partnerem Jaromírem Soukupem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy