Sheila vypadá jako každá jiná babička. Má prošedivělé vlasy, stařecké skvrny a vrásky. Jen její povolání všechny hned zarazí. Tahle babička je nejstarší prostitutkou ve Velké Británii. A je na to náležitě pyšná! O zákazníky totiž nemá nouzi a chlapi se o ni doslova perou.

„Je okouzlující, smyslná a velmi talentovaná,“ řekl o ní jeden z jejích klientů. Rozhodně ale s muži nejde za nějakou směšnou částku. Pokud si tuto babičku chcete dopřát v posteli, vaše peněženka se pěkně prohne. Za hodinu si tahle vitální stařenka účtuje 6 tisíc korun.

Její slavná vnučka, zpěvačka Katie se za svoji náruživou babičku stydí a distancuje se od ní. „Byli jsme zdrceni, když jsme se dozvěděli, že dělá prostitutku,“ řekla zpěvačka, která je známá díky X Factoru a nyní účinkuje v reality show celebrity Big Brother.

Sheila ale tvrdí, že žádná prostitutka není a její vnučka jí prý zničila kariéru. „Nejsem žádná prostitutka, dělám escort. Chodím ven s pány a účtuji si peníze za svůj čas. Katie mi zničila kariéru,“ řekla naštvaná babička.

S muži, se kterými chodí ven, prý nejde jen o sex. „Můžeme jen sedět a mluvit, můžeme jít na večeři, do kina nebo dělat jiné věci,“ řekla. Cítí se prý osamělá a má prostě jen ráda hodně chlapů kolem sebe. Pohlavní styk s klienty ale nepopírá. „Jestli chcete znát upřímnou pravdu, dělám to proto, že miluji sex,“ uzavřela Sheila.