Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Babí léto konečně dorazilo do Česka: Říjen má být extrémně teplý, ale občasným srážkám se nevyhneme

Máme se na co těšit!
Zdroj: profimedia.cz
Můžete jásat. Do Česka konečně dorazilo babí léto a vy si ho tak můžete užívat plnými doušky. Říjen bude mírně proměnlivý, ale vesměs očekávejte teplejší a slunečnější dny. Meteorologové slibují krásný podzim.

Doposud jsme si babího léta vůbec neužili. Léto skončilo a okamžitě nás přepadl déšť, nízké teploty a chmurné počasí. Vždycky jsme byli zvyklí, že po srpnu přišlo slunečné září a krásný podzim. Toho jsme se letos bohužel nedočkali.

Září se nevydařilo, ale meteorologové slibují, že říjen má být opravdu skvostný. Babí léto dorazí sice později, ale přece. Začátek října by měl být slunečný a teplý, poté přijdou deště, ale na konci měsíce bude zase hezky.

Tuto sobotu určitě někam vyrazte. Denní teploty se mají vyšplhat až na 19 °C a přes den má být jasno. V neděli se počasí mírně pokazí, očekávejte déšť a 15 °C. Tento stav potrvá až úterý. Poté se má zase vyjasnit a teploty se vyšplhají na 16 °C.

Další víkend se to obrátí. V sobotu bude zataženo a místy se objeví přeháňky, ale v neděli bude jasno. Poté se počasí trochu pokazí, ale konec měsíce bude opět slunečný. Ráno si dejte pozor, protože se místy mohou vyskytovat mlhy a na horách sníh.

Související články

Další články