Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Babčáková po vyřazení ze StarDance prolomila mlčení: Poslala tajemný vzkaz

Simona Babčáková a Martin Prágr.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
StarDance

Simona Babčáková (48), která z pořadu StarDance na České televizi vypadla za nejasných okolností, konečně prolomila dlouhé mlčení a podala světu vyjádření k celé situaci. Co o svém záhadném vypadnutí fanouškům na sociálních sítích řekla?

Prolomila mlčení

Byla to rána pro účinkující i pro diváky. Simona Babčáková (48) musela s několika dalšími účinkujícími pořadu do karantény, protože moderátorka Tereza Kostková (45) byla pozitivně testována na covid. Kostková se ve StarDance v dalším díle objevila, Babčáková už ne. Podle zdrojů ale měla herečka přitom normálně trénovat.

Simona Babčáková vypadla z taneční soutěže StarDance za nevyjasněných okolností. Spekulovalo se, zda herečka soutěž neopustila kvůli pozitivnímu testu na covid. Simona totiž na parketě zářila, a proto nedává smysl, aby vypadla jako druhá. Jejím důvodem k vyřazení byly dvě absence na tanečním parketu. Nenaočkovaná Babčáková se po dlouhé době mlčení rozhodla konečně prolomit hrobové ticho, které kolem situace panovalo. Co ke svému vypadnutí řekla?

Mlží ale dál

"Přátelé! Žijeme ve složitých časech," uvedla na začátek na svém instagramovém účtu pod fotku z rozhovoru. "Nejpodstatnější mi přijde udržet lásku v srdci, a tak vás s Martinem Prágrem ujišťujeme, že jsme v pořádku a stále jsme spolu v kontaktu. Nelze nic plánovat, a tak pro vás, kteří chcete přijít i na jiné myšlenky, mám doporučení na rozhovor se mnou v časopise Téma. Berte to jako mé mediální vyjádření," napsala Simona záhadně. Nutno dodat, že Česká televize mohla zvážit zařazení do soutěže pouze naočkovaných účastníků a tanečníků a problémům tak předejít.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy