Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

BABA VANGA VĚŠTÍ I ZE ZÁHROBÍ: Česku předpověděla obrovskou katastrofu!

Baba Vanga.
Zdroj: Archiv
Předchozí Další
Balkánská Baba Vanga viděla budoucnost a její vize byly přesné. Předpověděla útok na Dvojčata 11. září i ničivé tsunami v Thajsku roku 2004. Varovala před islámskými radikály a předpověděla, že se svět do roku 2043 kompletně změní. A teď se její svědectví dotýká i České republiky! Její příbuzný Marin Dobrev (75) tvrdí, že podle jejího proroctví hrozí nebezpečí Praze a Vyšehradu!

Marin Dobrev je příbuzný Baby Vangy, která předpověděla několik katastrof, které se opravdu vyplnily. Dobrev v Praze studoval vědeckou kunsthistorii na Karlově univerzitě, a dokonce se skamarádil s bavičem Petrem Novotným. Nedělnímu Aha! se svěřil s předpovědí, ze které běhá mráz po zádech Podle Baby Vangy prý hrozí útok na Vyšehrad!

"Když se Vangy ptali, jak Praha dopadne po roce 1968, tak říkala: Teď ještě dopadne dobře. Ale za nějaký čas se nad Prahou bude rybařit," řekl Dobrev Nedělnímu Aha!.

"Před nějakou dobou jsem v jednom časopise četl, že jistý plzeňský jasnovidec předpověděl výbuch pod Vyšehradem. Řekl, kopec spadne do Vltavy, přehradí ji a Praha tak bude jedno velké jezero. A já jsem si to spojil dohromady. Mám obavy, že by se nějaký útok mohl odehrát právě v tunelech pod Vyšehradem. Proto bych doporučoval, aby v nich už teď byla nejvyšší ostraha, aby pak nebylo pozdě. Stát se to totiž může kdykoli," dodává.

Zatím to vypadá, že se Baba Vanga ještě ani jednou ve svých předpovědích nezmýlila. A jestli se má vyplnit i tato věštba, tak se máme začít čeho bát.

A chcete vědět, jaké hrůzy předpověděla Baba Vanga Donaldu Trumpovi? Klikněte ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy