Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mrazivá věštba Baby Vangy: Předpověděla covid a smrt u Trumpa a atentát na Putina

Mrazivá věštba Baby Vangy: Předpověděla covid a smrt u Trumpa a atentát na Putina
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
koronavirus
Bulharská nevidomá věštkyně Baba Vanga (†85) zemřela sice už pomalu před čtvrt stoletím, její věštby se ovšem prolínají až do přítomnosti a mnohdy se plní. Baba Vanga dokonce předpověděla prý i to, že americký prezident Donald Trump (74) bude zápasit s koronavirem.

Baba Vanga, celým jménem Vangelija Pandeva Dimitrova Gušterova, byla bulharská nevidomá věštkyně. Ačkoli zemřela před 24 lety, její proroctví se stále plní. O známé věštkyni koluje celá řada mýtů. Když byla Baba Vanga malá, přežila silnou bouři, při které přišla o zrak a začala tak vidět jiné věci.

Získala věštecké schopnosti a než zemřela, předpověděla spoustu událostí až do daleké budoucnosti. Konkrétně věštila až do roku 5079, kdy podle ní přijde konec světa. Baba Vanga však neviděla nikterak skvěle ani rok 2020. Podle Vangy letos Amerika a Rusko přijdou o své lídry.

Bulharská nevidomá věštkyně předpověděla, že na Vladimira Putina (67) bude spáchán atentát. Mezitím Donalda Trumpa čeká boj se záhadnou a pěkně zákeřnou chorobou. Fanoušci Vangy se domnívají, že záhadnou chorobou je právě covid-19. Kvůli koronaviru je americký prezident od pátku v nemocnici.

Lékaři tvrdí, že stav Trumpa je v pořádku a nemá větší komplikace. Ovšem Baba Vanga předpověděla lehce něco jiného. Podle mrazivého proroctví viděla, jak Trump v důsledku choroby ohluchne a pak přijde nádor na mozku, který amerického prezidenta skolí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy