Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Baba Vanga je přes 20 let mrtvá, přesto její proroctví DĚSÍ celý svět: Tohle jsou ta NEJDĚSIVĚJŠÍ!

Baba Vanga je přes 20 let mrtvá, přesto její proroctví DĚSÍ celý svět: Tohle jsou ta NEJDĚSIVĚJŠÍ!
Zdroj: Profimedia, Twitter
+ Další 4 fotografie
Již více než dvacet let uplynulo od smrti jedné z největších a nejznámějších věštkyň, která se téměř vždy trefila, a to předpovídala hodně nepříjemné události. Slepá vědma se jmenovala celým jménem Vangelije Pandeva Dimitrovová Gušterovová, ale všichni ji znají pod pseudonymem Baba Vanga. Jaké nejhrůznější události předpověděla?

Baba Vanga se narodila v roce 1911 ve vesnici Strumica v dnešní Makedonii. Svým rodičům se narodila předčasně, takže trpěla zdravotními komplikacemi, ale nakonec se jí všechny podařilo zdárně překonat.

Tahle vědma neměla v životě na růžích ustláno. Když byla malá, tak se její vesnicí prohnalo tornádo. Malá Vanga se dostala s tornádem do střetu a obyvatelé vesnice ji našli uprostřed pole s poškozeným zrakem. Protože tehdy nebyla zdravotnická péče na kdo ví jak velké úrovni, začala malá Vanga pomalu ztrácet zrak.

A co tak strašného za svého života Baba Vanga předpověděla? Zprvu to začínalo tím, že pomáhala s hledáním pohřešovaných osob, kde měla 80% úspěšnost. Známá spisovatelka Judith Joyceová ji ve své knize označila za jediného státem vyživovaného věštce v moderní době.

Předpověděla Stalinovu smrt i rozpad Sovětského svazu Díky těmto předtuchám měla v minulosti dost velké problémy. Mezi jejími dalšími předtuchami bylo třeba ničivé zemětřesení v Bulharsku v roce 1985.

Z novějších událostí předpověděla například útok na Světové obchodní centrum, ke kterému došlo o pět lez později. Dá se také říct, že předpověděla Donaldu Trumpovi prezidentské křeslo. Ve své vidině hovořila o prostém muži, ale vysokého postavení v centru dění světa.

Mezi její další, bohužel vyplněná, proroctví patří třeba potopení ruské ponorky Kursk nebo přesné datum své vlastní smrti. Její věštby se týkají i vás všech. Baba Vanga totiž předpověděla že Evropa v roce 2016 přestane být takovou, jakou doposud byla.

Další děsivé proroctví se týkalo muslimů a muslimské invaze do Evropy. A svět rozhodně nemá růžové výhledy. Podle všeho se všichni svým stylem života řítíme do záhuby. Lidstvo se neumí chovat důstojně ke své planetě a taky na to doplatí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy