Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Baba Jaga z Mrazíka si našla zajíčka (23)! Bizarní pár si neobvyklý vztah pochvaluje

Společně natáčejí videa na TikTok.
Zdroj: Archiv I am Quran
Extra bizár

Láska si někdy nevybírá. To na vlastní kůži zažil velmi atypický americký pár Quran (23) a Cheryl (60). Jejich věkový rozdíl jim vůbec nevadí, ba naopak. Rádi se vystavují na sociálních sítích a na TikTok natáčejí bláznivá videa, kde oba ztřeštěně tančí jako puberťáci. K překvapení všech jim jejich rodiny lásku schvalují. 

Mezi Quranem a jeho přítelkyní Cheryl je sedmatřicetiletý věkový rozdíl. Ani to však páru nevadí a na sociální sítě Instagram a TikTok přidává zamilovaná i zábavná videa, které ovšem působí spíše bizarně. Lidé jim pod videa píšou velmi často negativní komentáře, v nichž narážejí na vzhled Quranovy partnerky i na to, jak je jejich vztah podivný.

Cheryl má navíc několik dětí, které jsou mnohem starší než její přítel Quran, proto veřejnost zajímá, jak to děti vnímají. Cheryl však říká, že jsou s tím v pořádku, protože i jejich pravý otec je o dvaadvacet let mladší než matka.

Vypadá starší, než ve skutečnosti je

Vzhled Cheryl je také dost zarážející, protože jí je sice šedesát, ale vypadá přinejmenším na osmdesát. Se svými vypadanými zuby, vyhublou postavou a hlubokými vráskami ve tváři připomíná babu Jagu z legendární pohádky Mrazík.

Lidé se v komentářích shodují, že s ní musí být Quran kvůli penězům. Jenže pravda je jinde, Cheryl byla v minulosti bezdomovkyně a navíc jakožto matka samoživitelka si moc peněz nevydělávala. Kromě toho také trpí anorexií.

K negativním komentářům se staví čelem

Pod každým příspěvkem na Instagramu se objevuje veliká spousta negativních komentářů. Cheryl i její partner se ale k celé situaci staví čelem a reagují na to, že nemají soudit knihu podle obalu. „Lidé si nevidí do úst, říkají samé nepodstatné sra*ky. Co na to říkám já? Nemůžete nás soudit,” reaguje Cheryl. Podobně smýšlí také její zajíček, který říká: „O nějaký vzhled tady nejde, všichni nějak vypadáme, co s tím můžeme dělat, jak vypadáme? Nejdůležitější je, co máme v srdci.“

Ve vztahu jim to podle všeho klape. Ve videích tancují, zpívají a šíří dobrou náladu. „Je na mě hodný, já jsem na něj hodná, co na tom lidem vadí?” dodává Cheryl.

V komentářích se však objevují i lidé, kteří jim jejich lásku přejí. „Jste tak nádherně roztomilí! Strašně ráda sleduju vaše tanečky, prosím, pokračujte v tom! A na ty druhé kašlete, nestojí vám za to!“ píše slova podpory jedna z komentujících.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy