Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Baba Jaga přinesl hřebík, na který Vémola pověsí kariéru: Ten je do rakve, říká Terminátor

Baba Jaga přinesl hřebík, na který Vémola pověsí kariéru: Ten je do rakve, říká Terminátor
Zdroj: Archiv Oktagon MMA
+ Další 3 fotografie
dar pro soupeře
Dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly (35) s Václavem Mikuláškem se uskuteční už tuto sobotu. V pátek ráno prošli zápasníci váhovým limitem, který pochopitelně splnili. V Brně v Zoner BobbyHall areně se proti sobě postaví v hlavním zápase Terminátor a Baba Jaga. Mikulášek přinesl svému soupeři menší dárek, oba zápasníci však pojali jeho význam úplně jinak...

I když Karlos Vémola čekal na pověstný polibek od Baby Jagy, nedostalo se na něj. Místo toho mu Václav Mikulášek donesl obrovský hřebík. Oba zápasníci mu dali jiný význam. Když si hleděli přímo do očí, Jaga chtěl svému soupeři darovat hřebík kvůli prohlášení nebojácného Terminátora o tom, že pokud nevyhraje v prvním kole, pověsí kariéru na hřebík. Terminátor si však vyložil dar po svém. "To si přinesl do rakve. On ví, že ho zabiju jak hřebík," prohlásil.

Proč vlastně na pověstnou pusu nedošlo? Baba Jaga se o ni ani nepokusil, Vémola si držel odstup, přičemž bylo vidět, jaká nenávist v něm vzplanula. Nedošlo ani na očekávané vyvrcholení trashtalku, který probíhá mezi Vémolou a Mikuláškem dlouhé měsíce.

Splněný váhový limit

Co se týče vážení, oba dva zápasníci prošli a splnili tak váhový limit. Mikulášek odešel s 84,4 kilogramu, což je maximální hranice pro střední divizi. Vémola byl lehčí jen o 100 gramů. V jednu chvíli sledovalo vážení skoro 34 tisíc fanoušků, všichni netrpělivě čekali, zda se do sebe slovně pánové pustí, což se nestalo.

Související články

Další články