Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Baba Jaga (61) žije se zajíčkem (24): Loni se vzali, nyní plánují společné miminko

Cheryl (61) a Quran (24): Vzali se a teď chtějí miminko
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Bizár

Láska nezná hranice. I tak by se dal charakterizovat vztah jednašedesátileté Cheryl, která si minulý rok vzala čtyřiadvacetiletého Qurana. Nyní chtějí svůj vztah posunout ještě dál, společně plánují miminko, jak zjistil Daily Mail.

Sedmatřicetiletý věkový rozdíl je netrápí. Cheryl a mladý Quran se seznámili, když bylo Quranovi teprve patnáct let a oba pracovali v restauraci s rychlým občerstvením v americkém státě Georgia. Jejich láska ale prý začala až v roce 2020.

Zamilovali se do sebe natolik, že začali natáčet společná ztřeštěná videa na sociální sítě a následně se i v září minulého roku vzali. „Sice je mezi námi velký věkový rozdíl, ale na to nikdy nemyslíme. Cheryl má velmi mladého ducha, duši a srdce. Myslím si, že největší mylnou představou cizích lidí je, že ji využívám a čekám, kdy po ní budu dědit,” prozradil Quran webu Daily Mail a odhalil tím, co ho na Cheryl tak přitahuje.

Plánují společně miminko

Cheryl už má z předchozích vztahů sedm dětí a sedmnáct vnoučat, jak zjistil britský Mirror. Jednašedesátiletá dáma by však měla ráda potomka i se svým nynějším manželem. „Lidé říkají, že jsem sobecká a příliš stará na to, abych byla teď mámou, ale já si nedělám starosti, že tu nebudu, abych se o dítě starala,” uvedla rázně.

Vzhledem k jejímu pokročilému věku však budou muset zvolit alternativní cestu, čehož si jsou oba vědomi. Začínají proto už uvažovat o náhradníkovi nebo o adopci.

Pár je velmi známý tím, že natáčí vcelku bizarní obsah na sociální sítě. Kromě toho si založili i účet na OnlyFans. Snímky zamilovaného páru nebudí zrovna pozitivní reakce. „Jako já nemám problém s věkovým rozdílem 10-15 let, měla jsem taky staršího přítele, ale tohle už mi připadá jako fakt hodně,” myslí si jedna z uživatelek na TikToku. „Je to střet generací. A kdo to nepřizná, lže,” napsala žena.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy