Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Až zemřu, dám na tebe pozor: POSMRTNÝ ŽIVOT ženě dokázal rozsvícením lampičky!

Žena věří, že ji manžel i po smrti hlídá.
Zdroj: Facebook.com
Sonia Mackett (64) svého manžela Tonyho milovala nadevše. Žili poklidným životem v anglickém hrabství Norfolk. Měli spolu dceru (30) a syna (29). Sonia dosud pracuje jako učitelka. Její muž několikrát vtipkoval, že pokud zemře jako první, bude na ni neustále dohlížet. V ten moment ani jednoho z nich nenapadlo, že se tak skutečně stane!

„Můj manžel Tony nikdy nevěřil na posmrtný život. Stejně o něm ale pořád vtipkoval. Říkal, že jestli zemře přede mnou, bude mi dávat vědět, že je stále se mnou,“ vypráví Sonia. Tony zemřel v prosinci 2010 a nedlouho poté se začaly dít věci.

Sonia a Tony byli manželé dlouhých 37 let. Pak přišla zdrcující diagnóza. Tony umíral na rakovinu, měl nádor na mozku. Panický strach ze tmy byl jen jednou z potíží, se kterými rodina musela bojovat. Ale stejně zopakoval svůj slib, že po smrti bude na manželku dávat pozor.

Když Tony zemřel, dlouho se nic nedělo. Přišlo to až po několika měsících. „Ležela jsem na posteli, když v tom se zničehonic rozsvítila lampička. Musí se zmáčknout třikrát, aby svítila na nejvyšší jas. A já na nic vůbec nesáhla, přesto zářila stoprocentně,“ podivuje se i po letech Sonia.

„Trošku mě to vyděsilo, ale pak jsem si řekla, že to je jasné. Tony mi dává vědět, že je tady stále se mnou. Chtěl vědět, jestli jsem v pořádku,“ uzavřela spokojeně žena z Velké Británie

Související články

Další články