Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Až moc dobří kamarádi? Aleš Háma laškoval s Terezou Kostkovou, oba jsou přitom zadaní

+ Dalších 6 fotografií

Pomalu, ale jistě se blíží léto a s ním i spousta nových divadelních představení pod žižkovskou věží. Horko začalo být už na tiskové konferenci mezi herečkou Terezou Kostkovou (46) a moderátorem Alešem Hámou (49). Ti totiž spolu laškovali tak, že to nepřehlédla ani fotografka eXtra.cz. Na vtipné fotky se podívejte v galerii. 

Oblíbený moderátor Aleš Háma je už 21 let ženatý se svou krásnou manželkou Gabrielou. Na veřejné akce ji ale moc často nevodí. Na tiskové konferenci Léto pod žižkovskou věží se ale tiskl k jiné ženě a nebyl to nikdo jiný než herečka Tereza Kostková. Redakce eXtra.cz byla na místě a vše zdokumentovala.

Samozřejmě se jednalo o přátelské laškování mezi kolegy, ale na první pohled to vypadalo spíš jako flirtování. Tereza Kostková sice žije v manželství s režisérem a hercem Jakubem Nvotou, ale vždy když se někam vydá, má kolem sebe fůru chlapů. Ostatně to sama potvrdila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Kostková vždy v obležení

Tereza měla tu možnost zahrát si v druhém dílu filmu Po čem muži touží. To jí dalo příležitost více proniknout do mužských myšlenek a jejich světa. Přestože je v soukromém životě jiná než její ztvárněná role, má s postavou určitou podobnost. "Troufám si říct, že jsem jiná než ta postava, ale podobně těm mužům dokážu rozumět. Mám a vždy jsem měla muže ráda a rozuměla jim. Koneckonců mám kolem sebe i fůru chlapů včetně pejska," prozradila Kostková v rozhovoru pro eXtra.cz.

A není to poprvé, kdy se Aleš Háma nechal unést svou kolegyní Kostkovou. V roce 2016 se při loučení políbili, jak zachytil web Expres. To by nebylo nic zvláštního, kdyby tehdy Tereza neměla čerstvě po rozchodu s Petrem Kracikem a pusa nebyla neobyčejně přátelská.

Hámu proslavil hlavně vědomostní pořad Taxík, který se objevil na obrazovkách České televize v roce 2008. Poté jeho kariéra jen vzkvétala. Objevil se například jako moderátor zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde moderoval po boku Ondřeje Sokola.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy