Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Avril Lavigne zemřela na nahradil ji klon: Která další celebrita je mrtvá a vy o tom nevíte?

Avril Lavigne podle šílené teorie zemřela před 12 lety.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Brazilští fanoušci přišli nedávno s šílenou teorií. Zpěvačka Avril Lavigne podle ní zemřela za záhadných okolností v roce 2005 a aby nahrávací studio nepřišlo o své investice, najalo herečku Melissu, která ji zastoupila ve studiu i na červeném koberci. Teorii nahrává to, že Avril téměř ze dne na den změnila styl. Ze skejťačky se stala stepfordská panička a navíc pak kvůli lymské borelióze ukončila kariéru. Koho dalšího v minulosti fanoušci takhle pohřbili a věří, že za něj dodnes vystupuje najatý klon?

1. Miley Cyrus (24)

Tady je to hodně temné. Pamatujete si na dramatickou proměnu téhle zpěvačky? Před čtyřmi lety se z roztomilé Hannah Montany změnila v ženu. Ostříhala si vlasy nakrátko, zhubla, začala se všude ukazovat nahá, nechala se osahávat fanoušky, do toho lascivní fotografie a nový styl písní. Co se stalo? Fanoušci mají jasno.

Miley totiž byla dětskou hvězdou společnosti Disney. Když trochu vyrostla, začali si na ni brousit drápky místní producenti a režiséři. Zpěvačku sváděli a a chtěli po ní sex. Když je Miley několikrát poslala k šípku, tak ji měli ze vzteku zabít a její tělo pohodit na kraji L.A. Aby zakryli strašný čin, našli její dvojnici, jinou talentovanou zpěvačku, a tu poslali na plastické operace.

Pak stačilo změnit celý její styl a nutit ji dělat co nejvíc šokující věci, které plnily stránky bulváru. Nikdo si pak neměl všimnout, že Miley a nová krátkovlasá divoška jsou dvě odlišné mladé ženy.

2. Paul McCartney

Konspirační fanouškovské teorie vznikly dávno před vynalezením internetu. V roce 1967 někteří fanoušci pohřbili „brouka“ Paula McCartneyho. Ten měl zemřít při automobilové nehodě a být nahrazen dvojníkem. O dva roky později dokonce vyšel v univerzitních novinách článek „Je Paul McCartney mrtvý?“.

Ten narážel na slavnou fotku z alba Abbey Road, kde „brouci“ přechází přes přechod. Fotka prý měla symbolizovat smuteční průvod za mrtvého člena. Navíc na poznávací značce auta z fotky je nápis 28IF. Právě tolik let by tou dobou bylo zpěvákovi, kdyby byl naživu. Jenže on prý zemřel.

Této teorii věří opravdu velké množství fanoušků, až sám Paul vydal v roce 1993 album s názvem Paul Is Live. Dokázal tak snad pro jednou, že je naživu.

3. Eminem (44)

Eminem a jeho našlápnutá kariéra. Z detroitského hocha, který tvrdě makal, žil s rodinou v přívěsu a rappoval v ghettech, se stala hvězda prvního kalibru. Ovládl MTV, všechny hudební hitparády a jeho alba se kupovala po tisícovkách.

Hudební vliv mu ale prý nestačil a tak se přidal k Iluminátům. Pak ale chtěl ze sekty odejít, a to se jim nelíbilo. Ilumináti pak měli nafingovat smrtelnou nehodu a rappera zabít. Pak ho odklidili z očí veřejnosti tím, že jeho dvojníka poslali na léčení. Eminem se na 4 dlouhé roky odmlčel, než opět natočil album a začal chodit do společnosti.

Na youtube je dokonce hodinový dokument, který zkoumá změny v obličeji a chování a snaží se dokázat, že Eminem byl nahrazen někým jiným.

4. Taylor Swift

A nejbizarnější teorie na závěr. To, že je Taylor Swift na světě, není vůbec náhoda. Aspoň podle některých lidí. Má v sobě totiž mít geny a DNA slavné satanistky Zeeny LaVey. Je pravda, že obě vypadají jako přes kopírák, ale tohle už je silná káva.

Zeena LaVey byla v 80. letech satanistická ikona a své rituály pořádá dodnes. Proto není možné, že by našla nějaký elixír mládí a začala vystupovat jako Taylor Swift. Podle některých teorií si ale nechala vzít vajíčka, která byla oplodněna a narodila se její dcera Taylor. Ta je teď tak slavná, že ani k ovládání fanoušků nepotřebuje Satana.

Pokud vás tyhle teorie zaujaly, podívejte se do galerie u článku. Na fotkách totiž šílení fanoušci našli své „důkazy“.

Související články

Další články