Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Avril Lavigne slaví 35. narozeniny: Podle šílené teorie zemřela a nahradila ji dvojnice Melissa

+ Dalších 5 fotografií
hypotéza
Avril Lavigne před čtrnácti lety zemřela. Bylo to zrovna na vrcholu její slávy, mezi natáčením jejího druhého a třetího alba. Nahrávací společnost ale chtěla všechno ututlat, a tak najala její klon - dívku Melissu. Aspoň taková je šílená teorie brazilských fanoušků, kteří si myslí, že Avril je po smrti a poslouchají už hlas jiné zpěvačky. Podle mnoha konspiračních teorií totiž pravá Avril zemřela za záhadných okolností kolem roku 2005. Skutečnost je ale taková, že tento pubertální idol dnes slaví své 35. narozeniny.

Avril Lavigne oslavuje své 35. narozeniny, podle mnohých fanoušků je ale po smrti. Podle šílené teorie zemřela v roce 2005 a nahrávací společnost chtěla tuto zprávu udržet v tajnosti. Proto prý najala její dvojnici, herečku jménem Melissa, která se od té doby za Avril údajně úspěšně vydává.

Fanouškům zpěvačky a těm, kteří teorii věří, hrálo do karet i to, že právě v době, kdy měla Avril zemřít, zničehonic velmi razantně změnila styl oblékání, líčení i účes. Tato proměna se netýkala jen videoklipů, ale i veřejného vystupování. Avril odhodila své pověstné kalhoty a tílka s kravatami a začala se oblékat ženštěji.

Na červeném koberci se Avril objevovala ve slušných šatech a sukýnkách. Dokud nepřišla lymeská borelióza. Ta zpěvačku upoutala dlouho na lůžko a přes rok o ní nebylo slyšet. A vlastně od té doby se Avril Lavigne odmlčela a nic zásadního až do letošního roku nevydala. Čas od času dá na Instagram novou fotku nebo vystoupí v televizi. To téhle šílené teorii nahrává, nicméně už dříve se podobné konspirační nápady objevily. Fanoušci takhle totiž pohřbili už například Beyoncé, Eminema nebo Paula McCartneyho.

Zda letošní album s názvem Head Above Water, v němž zpěvačka zpívá o svých útrapách spojených s nemocí a rozchodem, fanoušky přiměje znovu uvěřit tomu, že je to skutečně ona, živá a zdravá, je otázkou. Lidé při smyslech se ale shodnou na tom, že teorie o její smrti a nahrazení dvojnicí je přinejmenším nesmyslná.

Mohlo by vás zajímat

Další články