Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Avril Lavigne byste dnes nepoznali: Z rebelky se stala tuctová blondýna!

Avril tehdy a nyní.
+ Dalších 5 fotografií
Avril Lavigne (32) toho za svou poměrně krátkou kariéru stihla opravdu hodně. Není divu, že ji to tak trochu semlelo a teď si dává pauzu. A vypadá jako stepfordská panička!

Barvila si vlasy na zeleno nebo růžovo, oblékala si šílené kreace a považovala se za rebelku. Snažila se vypadat jako pohodová holka od skejtu, kterou kluci zbožňují a holky ji chtějí mít za nejlepší kámošku. Teď je ale vidět, že to někdy nebyl její šálek kávy. Dnes totiž vypadá jako tuctová instagramová blondýnka ve slušných šatičkách.

Avril není už nějaký ten pátek slyšet. Dlouho se dávala dohromady z lymské boreliózy a ani v osobním životě se jí příliš nedařilo. Co se s Avril stalo?

V roce 2004 vydala album Under My Skin, které mělo fenomenální úspěch. Prodalo se ho přes 14 milionů kopií po celém světě a ona se stala jedničkou hitparád v Americe, Kanadě, Anglii, Argentině, Thajsku, Japonsku… Zkrátka všude, kde si lidé mohli pustit její písně. Jenomže s dalšími dvěma alby šel úspěch dolů. To ale zpěvačce nevadilo.

Stihla ještě navrhnout vlastní kolekci, začala prodávat vlastní parfém a napsala knihu. A pak pomalu přišel konec. Začala se čím dál tím méně objevovat na veřejnosti a stranila se fanoušků. Mnoho lidí si myslelo, že mladá zpěvačka nezvládla úspěch a skončila na odvykačce. Avril pak přišla s prohlášením, že měla dlouho neléčenou lymskou boreliózu, která jí hodně zkomplikovala zdravotní stav.

Do toho se ve svých třiceti letech stihla dvakrát rozvést. Poprvé se zpěvákem Deryckem Whibleym z kapely Sum 41. Vydrželi spolu 4 roky, ale nakonec jejich manželství skočilo. Podruhé do toho praštila opět s muzikantem. Byl to Chad Kroeger, zpěvák kapely Nickelback. S tím vydržela dva roky, dokud v roce 2015 neoznámila jejich rozvod oficiálně na Instagramu.

Tak uvidíme, jestli se dá Avril zase do kupy a vrátí se na světová pódia, nebo za pár let už zůstane téměř zapomenutou zpěvačkou z Kanady.

Mohlo by vás zajímat

Další články