Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Avengers: Infinity War v kinech! Tady je 10 zajímavostí, co o trháku letošního jara musíte vědět

A je to tu; komiksoví fanoušci se na to třesou už několik měsíců a teď se konečně dočkali. Do kin vrazili noví Avengers, ba co víc, první část jejich velkého finále. Sami jsme to ještě neviděli, ale těšíme se, takže jsme se pokoušeli dát dohromady zajímavosti tak, abychom se co nejvíc vyhnuli spoilerům. Poučte se před návštěvou kina spolu s námi...
  • 1. Avengers: Infinity War je první film Marvelu rozdělený na dva díly. Když finále, tak pořádně, to dá rozum. Spekuluje se o tom, že oba díly dohromady budou stát kolem miliardy dolarů, což by z projektu dělalo ten vůbec nejdražší ve filmové historii. Vyvrcholení příběhu týmu superhrdinů uvidíme příští rok.
  • 2. První trailer na Infinity War zhlédlo během 24 hodin 42 milionů lidí, a to je na jednom, tom oficiálním kanálu. Zároveň jde o první trailer vůbec, který v rámci jednoho kanálu překonal hranici 100 milionů zhlédnutí.
  • 3. Časově se film odehrává 1 rok po filmu Thor: Ragnarok, půl roku po Black Pantherovi a čtyři roky po filmu Strážci Galaxie Vol. 2.
  • 4. Pokud jste již viděli, nic neříkejte, pokud ještě ne; v Infinity War se umírá. Hodně. A nevyhne se to ani hlavním hrdinům. My sami ještě nevíme, kdo přesně tam zařve, fanoušci ale nejvíc sází na Kapitána Americu, Irona Mana, Visiona nebo Hawkeyeho.
  • 5. Příznivci marvelovských filmů také hodně spekulují o tom, co se stane ve druhém díle. Jedna z nejoblíbenějších teorií, potvrzená i tajně pořízenými fotkami z natáčení, je ta o cestování časem a návratu do velké bitvy o New York z prvních Avengers.
  • 6. Pokud se na Avengers chystáte do kina, fakt se vyplatí IMAX. Film byl totiž komplet natočen právě na tuhle speciální kameru, takže to fakt stojí fakt za to.
  • 7. Jednak kvůli úniku informací, ale také pro lepší výsledek a autentičtější výkony – to jsou důvody, proč herci, dokonce ani ti hlavní, ještě pár týdnů před začátkem natáčení vůbec neviděli scénáře.U většiny jiných filmů by to bylo dost nestandardní, pro Marvel běžná a celkem osvědčená taktika.
  • 8. Infinity War si světovou premiéru odbyla přesně na desáté výročí existence Marvel Cinematic Universe.
  • 9. „Pán prstenů ve vesmíru“ – tak někdo Infinity War popsal. A jiný člověk zase řekl, že stačí vyměnit pár slov v popisu čtvrté epizody Star Wars a je to v podstatě jako noví Avengers, ale to se nám nějak nezdá… Každopádně, oba dva díly avengeřího finále divákům naservírují skoro 70 postav. Uff.
  • 10. A co bude dál? Víme, že nás čeká třeba Captain Marvel s Brie Larson v hlavní roli, sólo film by měla dostat i Černá vdova s tváří a proporcemi Scarlett Johansson. Pokračování bude mít Ant-Man i Spider-Man, ještě letos uvidíme Venoma… Je toho vážně kupa.

Související články

Další články