Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Avatar 2 se blíží: Co všechno potřebujete vědět o pokračování hitu Jamese Camerona

Avatar 2 se blíží: Co všechno potřebujete vědět o pokračování hitu Jamese Camerona
Zdroj: 20th Century Studios
+ Další 4 fotografie
přehled
Snímek Avatar 2 přijde do kin už v roce 2021, zdá se to jako chvíle, ale fanoušci prvního snímku, který vyšel roku 2009, na pokračování čekají jako na smilování už dlouhých 11 let. Co všechno potřebujete vědět o filmu, který má obrovské šance se umístit na první příčce seznamu nejvýdělečnějších filmů?

První snímek Avatar se stal v roce 2009 naprostým hitem. Diváci si ho zamilovali ve všech podobách, v 3D verzi, v klasické verzi, v kinech i v televizích. Dlouho se držel na první příčce žebříčku nejvýdělečnějších filmů, dokud ho film Avengers: Endgame nesrazil na druhé místo. Příští rok si může James Cameron pro pomyslné zlato přijít znovu, tentokrát s dlouho očekávaným pokračováním.

Na Avatar 2 se těší celé zástupy fanoušků, kteří prahnou po každé nové informaci, která o filmu vyplave na povrch. Víme například, že druhé pokračování nebude poslední a do kin by mělo podle plánů přijít už 16. prosince 2021.

Už v minulosti bylo zmíněno, že Avatarů bude celkem 5 a fanoušci už na ně rozhodně nebudou čekat tak dlouho. Třetí díl vyjde v roce 2023, čtvrtý v roce 2025 a pátý v roce 2027. O ději snímků ale nikdo nic bližšího neví.

Obsazení

Do filmu Avatar 2 se vrátí herci, které si diváci oblíbili v prvním dílu. Sam Worthington jako Jake Sully, Sigourney Weaver jako Grace Augustine, Stephen Lang jako Miles Quaritch a Zoe Saldana jako Neytiri. Podle amerického filmového serveru IMDb.com se pak diváci mohou těšit i na nové tváře, jakými jsou například Kate Winslet či Vin Diesel

Děj

James Cameron ví, jak upoutat a potěšit diváky. Proto se rozhodl, že ačkoliv na sebe budou snímky navazovat, bude rovněž možné je všechny zhlédnout, aniž by divák viděl předchozí díl. Budou zkrátka fungovat jako samostatné jednotky.

Avatar 2 se má podle Camerona odehrávat několik let po prvním příběhu. Neytiri a Sully budou mít podle magazínu Digital Spy dítě. Cameron rovněž potvrdil, že bude prozkoumána spousta nových míst, ze kterých si diváci dle jeho slov nadělají do kalhot s pusou dokořán. Spousta scén se bude odehrávat pod vodou.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy